Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Slidersben miért van ilyen...

A Slidersben miért van ilyen sok ellentmondás?

Figyelt kérdés
A kromagoknak elvileg Quinn egyik alter egója adja át a csúszás technológiáját, később viszont az derül ki, hogy legalább 30 éve tart a háború. Továbba a profi 1x azt mondja, hogy az átjáró 1 percig marad nyitva, de ennek ellenére van mikor rövid idő alatt lezár, van mikor hosszú könnyes búcsúkra is van idő. Meg ha nem csúsznak el akkor 29 évre ott ragadnak, de az utolsó részben nem tudnak elcsúszni és az időzitő újra számol. Hogy is van ez?

2012. jún. 11. 10:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%

Vannak ellentmondások a sorozatban, de ezek így-úgy megmagyarázhatók, pl ahogy az első válaszoló is írja.

Az eredeti alapkoncepció az volt, hogy Quinn és társai csúsznak, és minden részben más párhuzamos világban kerülnek bajba. Később jött ez a kromagos szál, hogy legyenek állondó ellenségek, akik időről időre felbukkannak. Szerintem hiba volt. Egyébként Rhys-Davies, vagyis a prof, pont azért szállt ki a sorozatból, mert látta a minőségromlást, és meg is jegyezte, hogy egyre gyengébbek a forgatókönyvek.

Egyébként, ha jóval nagyobb költségvetéssel operálhattak volna a készítők, szerintem remek sorozat lett volna, amúgy is jó volt szerintem, de már az elején is nagyon látszik, hogy kevés pénzből készül. (sokszor újrahasznosított színészek, gyenge animáció, technikai korlátok stb.)

2016. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A sorozatot újra indítják 2 évadot terveznek. 3 emberre van kalibralva az alagút es ha beugranak mind. Akkor bezárul. 29 évre ott rAgadas azért van mert elcsesztek az idozitot az első részben. A kromagok e quinn egymástól függetlenül találtak fel a csuszast
2019. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
2 évad berendelve az eredeti szereplokkel prof quinn es remi
2019. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23: Forrás?
2019. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
cikkeket lehet olvasni hogy a aprof és quinn erösködnek hogy inditsák ujra plusz vannak videok is
2019. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25: Akkor még nincs berendelve. És ezeket én is olvastam. Amúgy a professzort hülyeség lenne visszahozni, Remi, Quinn és Maggie okés.
2019. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
pedig pont john rys davis kereste meg jerry oconellt hogy kezdjek ujra mert mar megbánta hogy kiszállt annak idején .én eltudom képzelni hogy prof quinn colin remy maggie lesznek benne mivel vade mar meghalt .
2019. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
2019. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!