Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, nem tudok kiigazodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, nem tudok kiigazodni a leányzón, lehet, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki nagyon tetszik nekem,és nem tudom eldönteni,hogy vajon mi lehet vele. Mert a szavai ellenkeznek a testbeszédével. Ugyanis ha rámnéz mindig mosolyog ha meglát,integet,aztán mindig mélyen a szemembe néz,csillog a szeme,és valahogy máshogy néz(ezt másképp nemtom leírni). De ha beszélünk akkor épp ellenkezőleg ,folyton szurkálódik ,piszkál, és a gyenge tulajdonságaimat emeli ki,mindenért beszól,egy kedves szava nincs hozzám. És akármilyen ötlettel állok elő,mindig leszólja,és semmi sem tetszik neki, meg azt hajtogatja,h ezt az életvitelt amilyen az enyém ő nem tudja hova tenni,de valamiért mégis keresi a társaságom,a tekintetem.(Mert ő egy rendes lány,én meg ilyen linkebb alak vagyok.) Egyszerűen nem fér a fejembe ez az ellentmondás, teljesen úgy néz rám,mint aki szerelmes, de akkor miért szól le engem ennyire? Ez bosszantó, minek keresi egyáltalán a társaságom,ha semmi sem tetszik neki az életemben?

2012. máj. 15. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak szimplán neveletlen:)
2012. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyébként 17 éves.
2012. máj. 15. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy ö piszkálodással mutatja ki hogy tetszel neki , mint az ovodában :D
2012. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt akivel én is igy viselkedtem, ha megszólalt ellent mondtam minden szavának, ha megölelt a szemébe néztem és mosolyogtam, egyszer amikor megölelt megjegyezte, hogy milyen gyorsan ver a szivem, mire én:" ez annak a jele, hogy élek":)) Azt hiszem azért viselkedtem úgy vele, mert nagyon jó pasi, minden csaj odavan érte bulikban szó szerint másztak rá és nagyon idegesitett. Úgy gondoltam nem vagyok elég jó hozzá, mégis kerestem néha a társaságát és ő is az enyémet.Aztán nem lett belőle semmi. 22/L
2012. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem is tudom. Nem mondanám ,h értem annyira oda lennének értem. Max csak kicsit vagyok népszerű, de ezek szerint a lánynak nincs önbizalma,de mindenesetre tetszem neki. Rendben akkor csiszolok rajta.
2012. máj. 16. 14:29
 6/9 anonim válasza:
Szerintem, még az is megeshet hogy szerelmes. Én is pont így viselkedtem a volt párommal. Ő volt a rossz fiú én pedig a jó kislány :) Hatalmas szerelem volt és hosszú...de sajnos már vége.
2012. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a miénk még csak most kezdődik.;))
2012. máj. 16. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Szió!


Ha valóban egy komolyabb lány, akkor szerintem nyugodtan kezdeményezz nála, hiszen a testbeszéd az tudattalan, viszont a szavak pedig tudatosak. Tudatosan nem akarja kiadni magát, hogy tetszel neki, viszont mégis küldi a jeleket. Ha egy szeleburdibb, kicsit nagyszájú lányról van szó, az is megeshet, hogy ő érzi, hogy neked ő tetszik, és egyszerűen élvezi, hogy valakinek tetszik.

2012. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,olyan,ez lehetséges, sztem érzi,h tetszik nekem, és én is ezt érzem rajta,h tetszek neki. De mégse valljuk be egymásnak.
2012. máj. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!