Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe! Elkezdjek udvarolni neki?

Figyelt kérdés

Minden olyan sorsszerű volt. Máshoz jelentkeztem be órára, csak a tanár átadott egy másikhoz.. ő meg a Tanárnőhöz.

Mivel már nem volt hely a tanároknál...


Óráról órára egyre jobban beleszerettem...


Később kiderült , hogy azon a napon született mint Anyám, persze nem abban az évben, és a kereszt neve az mint a Nővéremnek....


Tudja ,hogy tetszik nekem. Szerintetek meghívjam mondjuk Kávéra vagy valamire ?


Én 25 F vagyok ő 40 éves.


2012. máj. 3. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.Egy kávéban,beszélgetésben nincs semmi,szerintem felnőttek módjára tudjátok már kezelni ezt a kérdést.Aztán úgyis látni fogod rajta hogy viszonyul hozzád:)
2012. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Kicsit bizarr helyzet. De Te tudod. Ha van egy kis esze lepattint.


Amúgy a leírásodban nem látok semmi sorsszerűt. Van egy ember akit véletlenül úgy hívnak mint tesódat, akinek gondolom nem héber neve van, és akkor született mint anyád. Na bumm. Én egyből két embert tudok aki akkor született mint apám, mégsem látom az összefüggést.

2012. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha nem teszed meg, később fogod bánni.
2012. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, egy próbát mindig megér, de ne ezzel a sorsszerűség dumával próbálkozz, és szvsz azzal se hozakodj elő hogy ugyanazon a napon született mint anyád. Meg hogy a nővérednek is ugyanaz a neve..
2012. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel 25 vagy, ez nyilván egyetem vagy főiskola, ahol minden tök más mint gimiben, ide felnőtt emberek járnak, vagyis egyáltalán nem furcsa a gondolat, hogy a tanár és a diák egyenrangú (ettől függetlenül persze a tanár a szakmájához nagyon ért, és kijár neki a tisztelet, de a hallgatók is komoly szakemberek már, vagyis valamelyest egyenrangú felek, kollégák).


A másik kérdés a korkülönbség. Ez 15 év. Én 12 évvel idősebb csajjal jártam középiskolában, gyönyörű napokat töltöttünk együtt :-), és azóta is jó barátok vagyunk. Mellesleg, én lettem hirtelen a legüberkirályabb a barátaim között.


Szóval semmi kivetnivalót nem látok benne. Például, a híres nők között egy csomó 40 éves van, akik iszonyú jó nők. A The Asteroids Galaxy Tour nevű dán zenekar énekesnője, Mette Lindberg így néz ki:


[link]


Mintha 16 éves lenne. 1969-ben született, vagyis most kb. 43 éves. Jó, nyilván a csuklóján, a bokáján és a nyakán közelről észre lehet venni, hogy nem 16 hanem sokkal több, de akkor is iszonyú jó csaj. Simán elkapnám :-) illetve járnék vele.

2012. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt az a Laura Linney film, nem tudom a címét, de F.Scott -nak hívták benne a csávót, na pont olyan mint te.
2012. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne mert csak te leszel bajban emiatt!
2013. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!