Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Udvarolni akartam a Tanárnönek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolni akartam a Tanárnönek, de óriásit csalódtam benne most mit csinájjak?

Figyelt kérdés

Nö kb 40 éves, én 24 F:

Megtudtam, hogy a Tanárnö szeretöje volt a Tanárjának, aki

30 evvel idösebb nála. Ez a románc akkor volt amikor tanította a nöt. ez kb 15 évvel ezelött lehetett. ha jol szamolom akkor a nö 25 eves volt akkor a ferfi meg 55.


Azt tudni kell hogy ez a tanár nagyon befolyasos még a mai napig ott tanit az egyetemen pedig mar 69 eves.


Lehet azért ment bele, söt biztos ebbe a nö, mert kellett neki az állás hogy ott tanithasson es gondolta a tanárja eltudja intézni.


Most tudtam meg ezt a napokba, és teljesen magam aladt vagyok, csalódtam nagyon a tanárnöbe, pedig én nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé, de igy hogy tudom ezt , képtelen vagyok ezt nem tudomásul venni hogy mit csinált az állásért. ( mert kötve hiszem hogy másért ) Most mit csinajjak ? felejtsem el vagy mit ?


2012. márc. 27. 00:21
1 2
 1/13 étoile et lune ***** válasza:
100%
Nincs okod ítélkezni. Ha szeretni fog Téged, tudni fogod, hogy nem a kapcsolataid/hatalmad miatt teszi. Max talán azért, mert friss husi vagy. Szerintem nem lehet ítélkezni mások múltján, főleg, hogy ez részéről semmiképp sem egy megbánandó dolog. Jól jött neki a dolog, használta az eszét, taktikázott, szóval okos nő lehet. Mellesleg mi van, ha tényleg szerették egymást? Csak épp valamiért nem jött össze, mondjuk mert a pasinak már akkor is volt családja, a tanárnőd meg választás elé állította. Én az utóbbira gyanakszom, elvégre ha nem járnak, de még mindig az egyetemen dolgozik a nő, akkor nem függ össze a munkamegtartással a dolog. Máskülönben már rég repült volna, nem? Igazából nem értem a problémát.
2012. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag elítéled ugyanazért, amit te is terveztél.
2012. márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nielindi ***** válasza:
100%

te is csak a jó jegyért akarod megdönteni?!

honnan tudod, h mi volt a háttérben? lehet bele volt esve a tanárbácsiba, ahogy te belé.

2012. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

csinájjak

És te jársz egyetemre?

2012. márc. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Dugd meg párszor aztán kész, mit kell itt megállni hirtelen...

Hosszútávú kapcsolat úgy sem lesz belőle...

2012. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én nem csak megdugni akartam, ő ennél sokkal fontosabb nekem, de így már nem hiszem , hogy úgy tudnék rá nézni, hogy ne jusson eszembe hogy lefeküdt egy olyan emberrel aki

úgy néz ki mint a Kvazimodó... és ráadásul miért feküdt le vele... nem tudom mit csináljak.

2012. márc. 29. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mondom, hogy a mostani rendszer kudarca, hogy ilyen mondatszerkesztéssel, helyesírással, fogalmazókészséggel be lehet kerülni a felsőoktatásba...
2012. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Egy ilyen ember mint te, hogy lehet egyetemista?


"csinájjak", "aladt", "napokba", tanárnöbe"

2012. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na pl. azért feküdt le vele, mert szerelmesek voltak egymásba?

Honnan tudsz te meg ilyen intim dolgokat?

Miből veszed, hogy a magyarázatod helyes, - nincs is:

egyrészt azt mondod, biztosan az álláért feküdt le vele (???), másrészt az a bajod, hogy neked nem eseted a 69 éves férfi, ezért nem bírnád a nőt.

Azonkívül, érdekel ez valakit? Szóval valami halovány jelzés a hölgytől, hogy észrevett-e már egyáltalán?

mert az, hogy te szerelmes vagy bele, most meg csalódott - eléggé egyszemélyes dolognak tűnik.

Az meg tényleg kérdés, mit keresel te egy egyetemen?

2012. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tanárnő flörtöl velem.

Egyetemen mondták nekem ezeket.

2012. ápr. 4. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!