Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kevés az önbizalmam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevés az önbizalmam, és miért érzem úgy, hogy csalódtam, ha eddig én "dobtam" ki 3 lányt még mielőtt összejöttünk volna?

Figyelt kérdés

még nem volt barátnőm, de már voltak jelentkezők, csak mindig kikosaraztam őket.

ők meg többet szerettek volna.

ettől függetlenül, hogy engem még nem dobott senki mégis úgy érzem, hogy nem kellek senkinek, ez nagyon rombolja az önbizalmamat, de nem értem ez miért van.

Ez mással is előfordult már?


és NEM vagyok b*zi még mielőtt vki felhozná.


2010. jún. 12. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy b*zi vagy.
2010. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

haha a vicces emberek...


rád térve miért érzed úgy,hogy senkinek sem kellesz,ha már 3 lányt kikosaraztál? ez hülyeség,túl sokat agyalsz.

2010. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mert úgy érzem, hogy ők mind azért akartak velem összejönni, mert félreismertek...


ja és 22f vagyok, tehát nem tini

2010. jún. 12. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem magad sem tudod mit akarsz...beképzelsz magadnak ilyesmiket..vagy egyszerűen nem találtál azokban alányokban semmit ami neked kell és ezzel a gondolattal kompenzálod.
2010. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az is lehet.

csak nagyon rossz érzés.


lehet hogy csak a társadalmi elvárások miatt "szeretnék" barátnőt?

2010. jún. 12. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Igen, szerintem görcsösen keresed...engedd el magad kicsit, nézelődj..ne az legyen benned, hogy "kell hogy találjak egy barátnőt"...várd meg, amíg lesz oylan lány, aki olyan érzést vált ki belőled, hogy "igen, ő kell nekem, senki más, örökké.." és hidd el, ha nem görcsösen keresgélsz fogsz találni ilyen lányt..és akkor onnantól már csak megkell hódítani és megtartani...remélem segítettem;)

2010. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmm... Együttérzek veled. A lényeg, hogy elfogadd, hogy te is kellhetsz másoknak. Szerintem nem azzal van a gond, hogy nem is akarsz igazán magad mellé senkit, hanem az is lehet a probléma hátterében, hogy túl nagy biztonságra vágysz a lány mellett, és attól tartasz, hogy ezt esetleg nem fogod megkapni...

Önbizalom-erősítés. Csak úgy növelheted az önbizalmadat, ha kimész "terepre", és ott próbálkozol. Kipróbálod, milyen is valójában... Viszont ha már azelőtt lyukasnak gondolod a hajót, mielőtt vízre mennél vele, szerintem azzal ártasz a legnagyobbat magadnak...

2010. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy metroszexuális vagy. Van bérleted?
2010. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet SP-re buksz.
2010. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!