Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Udvarolni akartam a Tanárnönek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolni akartam a Tanárnönek, de óriásit csalódtam benne most mit csinájjak?

Figyelt kérdés

Nö kb 40 éves, én 24 F:

Megtudtam, hogy a Tanárnö szeretöje volt a Tanárjának, aki

30 evvel idösebb nála. Ez a románc akkor volt amikor tanította a nöt. ez kb 15 évvel ezelött lehetett. ha jol szamolom akkor a nö 25 eves volt akkor a ferfi meg 55.


Azt tudni kell hogy ez a tanár nagyon befolyasos még a mai napig ott tanit az egyetemen pedig mar 69 eves.


Lehet azért ment bele, söt biztos ebbe a nö, mert kellett neki az állás hogy ott tanithasson es gondolta a tanárja eltudja intézni.


Most tudtam meg ezt a napokba, és teljesen magam aladt vagyok, csalódtam nagyon a tanárnöbe, pedig én nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé, de igy hogy tudom ezt , képtelen vagyok ezt nem tudomásul venni hogy mit csinált az állásért. ( mert kötve hiszem hogy másért ) Most mit csinajjak ? felejtsem el vagy mit ?


2012. márc. 27. 00:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha tartós volt a dolog, akkor nem érdekből tette.


MOndjuk, ha nyilvánosan flörtöl veled a csoport előtt 40 évesen, akkor azt hiszem messze áll tőle az erkölcsös definíció.


23/N

2012. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
úgy értetted: csináLJak! ugye?
2012. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen. DDD
2012. máj. 30. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!