Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyot csalodtam folyt lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalodtam folyt lent?

Figyelt kérdés
16f van egy csaj ismerösöm és szeretem én de ö is olyanoakt csinál hogy pl puszit akar adni meg ilyenek de msn megkérdeztem és azt mondta hogy nem vok az izlése és ez szarul eset soha nem lesz csajom mit csináljak szerintetek?
2010. júl. 15. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem vagy az esete akk sztem hagyd keress másik csajt
2010. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne hagyd h továbbra is puszilgasson.ez azafajta kva aki rámászik a pasikra meg nyúzza az eszüket ha nemakar tőlük semmit is-_-
2010. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned.Hagyd a p*csába.Nem kellesz neki.Fogadd el.Ha rászállsz,csak rosszabb lesz.
2010. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nagyon szar áhhhh soha nem lesz csajom
2010. júl. 15. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress mást. De azért ne mond hogy nem lesz csajod. Ez hülyeség. Tudod vannak emberek akik kb. 15x többet csalódtak mint te. Persze tudom ez neked nem segít de ne légy ennyire pesszimista. 16/L
2010. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
JA többször mi 10 15 ször már én is
2010. júl. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!