Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen? Nagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen? Nagyot csalódtam.

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a pasim..nagyon szerettem, vele feküdtem le először. Azért szakítottunk mert sokat veszekedtünk mostanában.. meg mindaketten nagyon féltékenyek voltunk.

Tegnap mondták hogy már van egy másik csaja.. holott még másnak azt mondta hogy szeret.. meg írtam neki hogy hiányzol és mondta hogy énis neki..

Nagyon megútáltam hogy 5 napja hogy szakítottunk de már másik b.nője van.. amúgy tuti hogy csak arra kell neki a csaj.. mert rájöttem az utóbbi időben hogy milyen.

Meg mondták mások is.. így utólag megbántam hogy vele feküdtem le először.. rájöttem hogy neki mindegy csak lefeküdjön akivel csak lehet. Mondták mások is miközbe jártunk hogy milyen.. de vak voltam...sose hittem volna hogy így lesz.. =/


2010. okt. 20. 09:11
 1/8 A kérdező kommentje:
bár nemtudom.. hogyha csak arra kelettem volna neki akkor nem lett volna velem 3 hónapig.. nem? :S
2010. okt. 20. 09:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg hasonló pasi van a világon... Ha egyszer találkozol vele beleesel, utána meg vered a fejed a falba, hogy tudtál ennyire vak lenni.

Ne aggódj, túlleszel rajta! Akkor legkönnyebb elviselni a szakítást, ha csalódsz valakiben.

2010. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És az, hogy 3 hónapig veled volt sajnos nem jelent semmit. Majd ha több évig kitart a szerelem, na akkor reménykedhetsz benne, hogy te vagy neki a megfelelő.
2010. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

persze tudom hogy kevés rendes pasi van már.. meg még énis fiatal vagyok.. lesz még sok.

csak vele minden olyan más volt.. :) :S

2010. okt. 20. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hónap az semmi. Sok futókalandennél sokkal komolyabb dolog, mint a Te volt kapcsolatod. Hidd el, csak a szexre kellettél neki. 3 hónap elég volt, ohgy megunja a p*ncid. Most van más neki. A férfiakat meg ne utáld, utálad magad, hogy behálóztak. Máskor jobban figyelj.
2010. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nem akarom leamortizálni a saját nememet, de igen, sok ilyen van. 3 hónap az tényleg semmiség lehet, s ha csak te láttad a rózsaszín ködöt, nem csoda ha esetleg félre is lépett közben. persze ez nem egyértelmű, de lehetséges.
2010. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

persze tudom hogy sok pasi csak azért van a csajjal..

de azért mégis ő volt az első akivel lefeküdtem.. és egy kicsit több ideig szerettem volna vele lenni.

De hát így alakult..

2010. okt. 20. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
az élet minden egyes lépése kockázat LEHET. az óvatosság a lényeg.
2010. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!