Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek csak arra kellek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek csak arra kellek? Nagyot csalódtam.

Figyelt kérdés
Szóval nagyot csalódtam a NORMÁLISnak mondott fiúkban is...3ban is...az egyik(nevezzük 1esnek)bepróbálkozott...mondtam neki, hogy nem hiszem, de meglátjuk...arra számítottam h csókot akar, vagy egy randit...francokat...csak arra kellettem volna neki...ráadásul egyik legjobb barátom /volt/...elfelejtettük...aztán jött 2eske...aki meg ráadásul tetszik...egy gyenge megjegyzésből kiderült, neki is arra kellek, vagy arra is...erre jön a 3as...aki régen tetszett...egy szerény, aranyos fiú VOLT...elvileg egy 7 múlva találkozunk, de már a melltartómat akarja levenni...komolyan...nagyonnagyot csalódtam, mert azthittem, vannak még olyan fiúk a mai világban, akik értelmesek...úgylátom tévedtem...
2009. júl. 5. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez csak 3 a fiúk közül... attól még hogy ennek a háromnak arra kellenél, nem jelenti azt h mindenkinek.
2009. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen...csak őket ismerem/tem és egyáltalán nem ilyenek...ezért nemtudom hogy ha tőlük nem számíthatok másra, akkor a többitől mit várjak a mai világban?...:S
2009. júl. 5. 23:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó a segged kő kóla??????


Mire számítottál????......... gondolom sokatmutató, szexi ruhákba illegeted magad előttük. Erről azért te is tehetsz.

2009. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nemnagyon mutogatom magam, nem is szeretem, mert eléggé nem tökéletes az alakom...
2009. júl. 5. 23:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

23:26 vagyok........ te sose képzelődtél még róluk, mikor találkoztuk nem szalad végig az agyadon hogy mijen jót lehetne valae dugni?

Na ez a külömbség a fiúk és a lányok közt.

Mi kimondjuk amire gondolunk ti meg csak titokba "szipogtok".

2009. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mi bajod van az alakoddal? negint én voltam.
2009. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Őszintén?Csak azokkal szoktam elképzelni, akiket "szeretek"...eddig 3 szerelmem volt...csak róluk képzelődtem...

Igazából az, hogy nem vagyok egy vékony alkat...

2009. júl. 5. 23:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ahan, értem.......... tudod mi srácok bármilyen lányba megtudjuk látni a Szexuális vonzalmat, azzal semmivel se vagy más hogy egy kicsit többet mutat a mérleg.

Egyébként szűz vagy?????........ mert akkor könnyebben megértem. negint én voltam.

2009. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ja persze semmi baj sincs azzal ha az vagy, sőtt király........

akkor megértem hogy nemadod a derekad könnyen.

2009. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, még szűzvagyok...ezért nem is akarom elkapkodni, mert az első számomra az igazival(legalább is abban a pillanatban Ő tünik az igazinak) kell, hogy megtörténjen...
2009. júl. 5. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!