Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a mai fiatalság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a mai fiatalság? Tanulmányoztam az elődjeinket, és nagyot csalódtam. Reális a nézőpontom?

Figyelt kérdés

A kérdés nem rólam szól, csak az észrevételeim, és a reagálásotok várom rá. Sok olyan kérdés születik ezen az oldalon, hogy ettől meg attól lehet-e terhes... Egy ilyennek egyáltalán mit keres ondó a közelében? Azt tudja, hogy kell a herét izgatni, de arról fogalma sincs, hogy mitől lehet teherbe esni. Miért nem magukat próbálják először megismerni, aztán pasival kettyinteni? A másik: ritka a 16 éves szűz... Nem tudom, a médiát, a szülőket, vagy kit lehetne ezért okolni, de ezért olyan sok mostanában az abortusz.

Sok nő sír, hogy a férje/barátja bunkó, de az istenért sem szembesülnének a ténnyel, hogy ezt ők okozzák. Mostanában a lányoknak a bunkó, laza vagyok, lesz@rlak pasik tetszenek... Ezzel lehet vitatkozni, de mindig jobban vonzódtok az ilyenhez, mint a kiönöm a szívem, mert érzelgős vagyok fiúkhoz. Ergo a pasik ilyenek akarnak lenni, és lesznek is. A férfiakat mindig is a p.na hajtotta előre, kár hogy mára már tudjátok ezt, és ki is hasznájátok a helyzetet kegyetlenül...:)


2010. júl. 28. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Sok anyám korabeli nő meg 16-17 évesen szült gyereket, mert éppen akkor csúszott be neki. Ez jobb? Sőt olyat is hallottam 30 évvel ezelőttről, hogy egy nő megszülte a gyerekét tizenéves korában és a trágyakupacba dugta, hogy ott haljon meg a gyereke. Ült is érte pár évet. Szerintem inkább az abortusz. Amúgy mindenkinek a saját szíve ügye, hogy alakítja az életét, nem kéne beleszólni. Mi, fiatalok se vagyunk hülyébbek. Csak tény, hogy óvszer nélkül sokkal jobb a szex, az életét fiatalon meg senki nem akarja elb*szni egy gyerek miatt.
2010. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Ritka a 16 éves szűz?

nem hinném. Az hogy a kislányok között megy a versengés, hogy ki szűz ki nem szűz, egy dolog. Nem fogja senki a szűzhártyát vizsgálgatni. Ez olyan mint a fiúknál sokan hazudják, hogy fogtak p1nát, aztán amikor tényleg azt se tudják hol mi van.

A lányoknak pedig a laza, erős, alfahímek tetszenek akik erősek. A szívemet kiöntöm, érzelgős, pirosrózsás, nyuszimuszi fiúkák tanuljanak meg férfiként viselkedni.

2010. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
első két válaszadó nagyon jót írt. felpontoztam őket ;]
2010. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Persze inkább egy tanyasi büdös bunkó akinek kilóg a kapanyél a szájából és egy műveletlen,kultúrálatlan paraszt,akinek annyi az IQ-ja,hogy alulról súrolja egy szelet torta szintjét,mint egy kedves,figyelmes,inteligens,kultúrált srác...hová kerültem?Az a férfi,aki a nevét nem tudja leírni,de akkora izmai vannak,hogy egy kocsit lazán felemel?Hát akkor nekem nem kell férfi...
2010. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

laza, erős legyen

Nem egyenlő a bunkósággal.

Ha megkérdezed, hova menjetek ne azt válaszolja: - nekem mindegy, meg ahova szeretnéd...

2010. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: De most már kicsit több védekezési lehetőség van, mint 50 meg 100 évvel ezelőtt. A teherbeesést nagyrészt meg lehet akadályozni. Persze tudom, hogy védekezés mellett is teherbe eshet az ember... de azért nem lenne ennyi...

Kórházban vagyok gyakorlaton, és míg egy héten van max három szülés, addig naponta van hat abortusz. Oké, hogy általában olyan emberek jönnek abortuszra, akinek az esetében az sem lenne jobb, ha megtartaná, de miért nem védekezik?

Van már annyiféle módszer... Persze azt sem értem, mi a fenéért nem támogatják a fogamzásgátló eszközöket...egy csomag gumi is több száz forint, a tabletta meg vagy 8 ezer...

De ez más kérdés. Rengeteg ember van, akinek lenne rá pénze, csak pont úgy van vele, mint az első: "gumival szar". Akkor keressen mást basszus. Legalább akkor használna spermicidet is a megszakítás mellé...

Tényleg elég durva.

Én sokkal komolyabban venném a suliban a felvilágosítást. Oké, hogy elvileg tartanak, de a diákok csak röhögnek rajta aztán kész. Kellene belőle vmi vizsga, vagy dolgozat, akkor talán tanulnának is vmit.

Meg néha olyan dolgokat olvasok itt, hogy a hajam égnek áll. Pl: vki szerint menzesz alatt a húgycsőből is folyik vér, meg a lányoknak lent csak két lyukuk van, mert a húgycső belenyílik a hüvelybe, de olyat is olvastam már, hogy vki a végél helyett kloákát írt. Lehet csak azért érint ez ennyire érzékenyen, mert én imádom a bioszt...de akkor is alap lenne, hogy legalább a saját testünket ismerjük.

2010. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen mértékű megfigyelésre alapozod amit írsz? A Gimidet figyelted meg, 2 gimit, 1000-t? Inkább az elős. Nem hiszem hogy az igazi nagy átlag 16 évesen már nem szűz. És igen attól hogy valaki azt mondja, hogy ja már voltam pasival/nővel nos az nem jelent semmit. Az hogy egy-két embernek még mindig fogalma sincs a testéről arról egy társadalom tehet, hogy még mindig tabu sexről beszélni vagy nemiszervekről, főleg, hogy azokkal mit lehet csinálni. Miből lesz a gyerek és hogyan. Általában erre az a válasz, hogy majd ha nagyon szeretsz valakit... hát igen ebből lesz csak a szeretsz helyére más szó illik.

Nekem például egy kedves, romantikus, érzelmes, inteligens, kultúrált pasim van, szóval nem nem minden nő szereti ha verik és megalázzák. És nem hiszem hogy a pasik azért bunkók, már aki az ugye, mert a nőnek ezzel imponál. Paraszt és kész, az hogy van aki erre bukik egészségére, de nem hiszem hogy mi manipulálnánk a fiúkákat. Inkább a tinimagazinok, na azok aztán manipulálnak! De még hogy: csajok legyetek ribik mert az menő, pasik legyetek kemények mert az a menő.

2010. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

17:59-esnek

Első vagyok. Én is fogamzásgátlót szedek, ami 3 hónapra 5000Ft, de ez még az olcsóbbak közé tartozik. Nem mindenki engedheti ezt meg magának. A fogamzásgátló módszereket pedig nem fogják támogatni, mivel népességcsökkenés van - sajnos. Pedig a fiataloknak leheterre is szükségük lenne, egy kis anyagi könnyítésre.

Viszont az unokatestvérem kétszer esett úgy teherbe, hogy közben fogamzásgátlót szedett. Szóval ez sem 100%-os, bárkinek becsúszhat. És azért lett terhes, mert az orvosa elfelejtett szólni neki, hogy 5 év után váltani kell gyógyszert. El akarta vetetni mindkét gyereket, de az orvos azt mondta, már túlvan a 3. hónapon. Aztán szülés előtt derült ki, hogy elnézték, még van pár hete, és el tudta volna vetetni. Szóval az orvosok is... ááá...

Hozzáteszem a kérdésre válaszolva, nekem is olyan barátom van, aki kedves, udvarias, odaadó és tisztel engem, soha nem emelt rám kezet még viccből sem. Amikor azt mondjuk, hogy az elérhetetlenebb, kicsit bunkóbb pasik jönnek be, akkor legfőkébb a határozott és független pasikra gondolunk, aki mint előttem írták, ha megkérdezik hova menjünk, ne azt válaszolja, hogy "nekem mindegy" vagy "ahova te szeretnél". Nem kell parasztnak lenni, de legyen önélló élete, véleménye, akarata és ennek adjon is hangot. Remélem érthető.

2010. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

OFF: ma 18:10


Én nem szedhetek tablettát, a spermicidek nem túl biztonságosak, maradt a gumi. Gondoltam 3 év után megbízhatok a pasimban. SOha, de soha nem szexeltünk gumi nélkül, és nem közben húzzuk ám fel, hanem az elején , szóval BIZTONSÁGOSAN. Egyszer úgy gondolta, leveszi... majd belémhatolt és megcsókolt, kb 2 mozdulat volt így bennem, mikorra lelöktem magamról, hogy húzzon egy új gumit fel és ne legyen bunkó.

Következő hónapban nem jött meg... mikor mondtam, hogy abortusz lesz belőle, egyetértett ő is, de megkértem, hogy fizesse ki a felét és eltűnt azóta nem is beszéltünk.

Ez lenne és ennyit érdemelne egy 3 éves kapcsolat?

24/L

2010. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17:55 : az, hogy ki milyen Férfi, az nemcsak attól függ, hogy hol él, meg hány diplomája van. A stílus az egy velünkszületett tulajdonság, azon nem segít a 6 diploma, meg 23 nyelvvizsga. :)
2010. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!