Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg itt tart a mai fiatals...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg itt tart a mai fiatalság?!

Figyelt kérdés

enyhén merevedtem le mikor ezt olvastam pár perccel ezelőtt egy kérdésnél:

"basszus.. 14 vagyok..és már 1mp-be én smároltam le a pasimat..1éve 1ütt vunk..:) nemvok szűűz..:) és vigyázrááám.:) igazu h van köztünk 14év..de ha igazán szereti 2 ember 1mást..nem a korkülömbség számít..:)

am meg.. nemolyan a felfogásod mint a mai korban..nemazt mondom h. 1mp-be dugjatok..:D xD hanem h ne legyél..félénk.:) nyomassad neki.:)"


ez most tényleg komoly?! vagy ez ilyen húdemenúdolog? valaki nyugtasson meg, hogy az ilyen fiatalok vannak kisebbségben....


2009. jún. 10. 00:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a XXI.-ik században.. 16 éwes wok és sajnos ez így van.. én nem vagyok ilyen, de látom hogy folynak a dolgok körülöttem.. :D már mindenkinek az a lényeg h, ahogy ma mondják dugjanak egyet azt ezzel menősködjenek.. meg azokat a beszólásokat is bírom, amikor elkezdik hogy: "Nekem már több csajom volt mint neked" <- végül is saját magát lestricizi :D nem az a lényeg hogy hány csajod volt, de sajnos van aki ezt így fogja fel, mint a MyVIPen a nyomorultak hogy minél több ismerőst összeszedjenek
2009. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ez csak rosszabb lesz és sajnos itt tartunk. 17 évesen szűz vagyok, és ez egyeseknek meglepő!
2009. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Az előttem szóló, ha erre jár, dobjon már meg egy elérhetőséggel vagy valami, lehet "fake" e-mail és ott megadja az igazit hha szeretné, elbeszélgetnék vele erről :D - 1 commentelő - az is jó ha priv üzenetben küldi:D
2009. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt tart a fiatalság. Mondhatnám azt a sok csúnya dolgot gondolok róluk, a magam huszonéves fejemmel/bár nem huszonéves gondolkodásmóddal/, de igazából már az én sőt még az engem megelőző generációban is van jó pár retardált emberke. Sajnos egyre többen lesznek.


A túl nagy szabadság, ami hirtelen a fiatalok nyakába szakadt, nem tett jót nekik. Nem mondom, hogy mindegyik fiatal ilyen, de sajnos mivel ez a menő, és így ez a "jó" példa, ezért ezt követik.

2009. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én is "csak" 20 vagyok, és én is láttam már pár kirívó esetet az ismeretségi körömben, de ezen a kommenten nagyot néztem -_-'
2009. jún. 10. 01:26
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon le vagyok maradva, ha nem bírom kitalálni, mi az az 1mp???
2009. jún. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
szerintem az 1 másodpercet jelent :) bár nem vagyok otthon a mai tizenéves szlengben :D
2009. jún. 10. 05:38
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
szerintem az első másodperc lehet... ahogy így összefügghet a szöveg...szerintem, amúgy melyik kérdésben olvastad ezt??? kíváncsi lennék hogy mit válaszolták rá:) kösszike
2009. jún. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__27410..


itt olvastam, bár választ eddig csak én írtam rá, de lehet h ma már lesznek rá reagálások délután :)

2009. jún. 10. 05:48
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
kösszi... hát ez egy kicsit durva... am kösszi h belinkelted :)
2009. jún. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!