Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg itt tart a mai fiatals...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg itt tart a mai fiatalság?!

Figyelt kérdés

enyhén merevedtem le mikor ezt olvastam pár perccel ezelőtt egy kérdésnél:

"basszus.. 14 vagyok..és már 1mp-be én smároltam le a pasimat..1éve 1ütt vunk..:) nemvok szűűz..:) és vigyázrááám.:) igazu h van köztünk 14év..de ha igazán szereti 2 ember 1mást..nem a korkülömbség számít..:)

am meg.. nemolyan a felfogásod mint a mai korban..nemazt mondom h. 1mp-be dugjatok..:D xD hanem h ne legyél..félénk.:) nyomassad neki.:)"


ez most tényleg komoly?! vagy ez ilyen húdemenúdolog? valaki nyugtasson meg, hogy az ilyen fiatalok vannak kisebbségben....


2009. jún. 10. 00:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A mai kis csajok azt hiszik, hogy ez a menő. Az a baj, hogy a TV, az internet, meg a sok hülye társ nyomása a suliban ezt hozzák ki belőlük. Sőt a suliban szerintem csak még hülyébbek lesznek, mert egymástól tanulják el, szóval, ha nem lesz valami globális méretű agymegváltoztató, akkor szerintem nemigen lesz semmi változás. Hogyan lehetne tenni ellen? Sehogy. A médiumok, és az osztálytársak is ugyanolyanok, maradnak, és ezáltal egyik sem fog hatást gyakorolni a másikra. Az msn-ről, és a cset-ről meg már ne is beszéljünk, mert főleg ott búrjánzik ez az elfajzott beszéd, szóval amíg ezek lesznek addig, biztos, hogy nem lesz semmiféle változtatás, mivel legfőképpen erről a két helyről indult el a "vírus" ami már befertőzte az egész tízen éves korosztály alsó szintjét. Ez a beszéd annyira felb@aszta az agyamat, hogy legszívesebben szétcsapnám az összes ilyen emberkét, persze tudom, ezzel úgysem érnék el semmit se. Hát a végkövetkeztetésem, hogy ha így marad minden, akkor nem fog megváltozni, maximum stagnálni, de szerintem a még normális gyerekeket is meg fogja fertőzni. Hát nem tudom.

Na mindegy ennyi jutott eszembe hirtelen:)

20/F

2009. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi. A 20 éves fiú vagyok megint. Azt elfelejtettem oda írni, hogy a kis csávók is ilyenek, nem csak a kis csajok, ahogy az elején írtam. Mind a két nemre értettem az előbb az írásomat.

20/F

2009. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Énis fiatalon feküdtem le a barátnőmmel igaz mostis fiatal vagyok 16/f , de becsületemre legyen mondva ,h 6 honapja jártunk és most multunk 15 honapossak :)

Am meg vannak ilyenek is olyanok is általába a discos csajok jobban odaadják magukat mert isznak drogoznak és mindent kiprobálnak amit nem engednek a szülei.

2009. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is voltak ilyenek, kedves kérdező, segítek, hogy voltak idők, amikor 18 évesen már vénlány volt valaki, ha nem ment férjhez.
2009. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után én már meg sem merem mondani, hogy mennyi idős vagyok, és szűz...

Tényleg úgy érzem, hogy eljár(t) felettünk az idő... Hol kezdődött ez a hatalmas degeneráció?!

Most ezt a szó teljes értelmében, és nem pejoratívan értem. Visszafejlődés... Komolyan ezt érzem...

Egy 14 éves gyereknek GYEREKNEK még a tanuláson, meg a játékon járjon az esze, ne a szexen!!! Meg vagyok rökönyödve teljesen... Ha tudnák, hogy nekem hány évesen volt először barátom, és hogy vele is csak a kézenfogva járkálásig, meg csók+ölelésig jutottam el...

Egyébként a belinkelt kérdés föltevője aranyos, de lehet, hogy ő meg pont a másik véglet... Azért ezt sem tartom normálisnak...

Ha nekem 14 éves koromban lett volna barátom, szerintem engedtem volna neki, hogy legalább megöleljen, legalább a kezemet megfogja... :)

De hogy erről szól a mai tizenévesek élete, ez gyötrelem...

Komolyan fáj, már csak azért is, mert a pedagógusi pályát választottam...

Jaj, és most megszokásból írnám, mennyi idős vagyok, de mint mondtam: nem is merem már leírni...

../L

2009. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

09:03-as vagyok: a visszafejlődést arra értem, hogy a társadalom hogyan viszonyul ehhez az egészhez... Nyilván nem arra értettem, hogy régen is ez volt a módi, és most ugyanoda tartunk... Csak a felnőtt társadalom hozzáállásáról beszéltem, hogy ezt eltűri, hogy ebben még támogatja is őket...

Régen, a középkorban kezelték úgy a gyerekeket, mint kicsinyített felnőtteket, vagyis teljesen úgy bántak velük, mint az érett felnőttekkel... Csodálkoztak, hogy annyi elrontott élet volt?

Na, szóval a társadalom nem hogy fejlődne valami pozitív irányba, hanem fokozatosan romlik, fejlődik visszafelé, az ostobaság felé...

2009. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg itt tartunk! Én az előbb olvastam, hogy egy 15 éves lánynak minimum 25 fiúja volt, és egyre többet "fogyaszt"... Engem 15 évesen nem érdekelt az ilyesmi! Nekem egy barátom van, de előtte nem is voltam fiúval, amit nem bánok! "Barátnőim" kinevettek, hogy ugyan azzal a fiúval vagyok, és nem váltam k*vává... (Már bocsánat a kifejezésért...!!!) Szánalmas ez a világ! Ez csak rosszabb lesz... :S :S Pff
2009. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

hát igen, és az ilyen kis nem illetem szavakkal lányok képesek az embert úgy leoltani, hogy utána csak lesek...elég sok minden állhat ennek a hátterében, társadalmi nyomás, a szülők nemtörődömsége (vagy az alma nem esik messze a fájától elmélet)...tényleg, nagyon sok minden lehet a kiváltó oka....

én azt értem, hogy ilyen volt régen is, nem is állítottam sehol, hogy ez új dolog...csak elszomorít, nagyon, mert nem látom, hogy ezek a lányok tudnák azt, hogy mi az a női büszkeség, nem lehetnek büszkék arra, hogy nők (max arra h több f_szt fogtak mint kilincset)...mert ne azért legyen egy lány magára büszke, mert 15éves korára már 12-en megfektették..hova tűnnek az értékek?! nem mondom, hogy legyen szűz házasságig (mert az is hülyeség), meg én sem fogok álszentkedni, 16éves voltam mikor lefeküdtem a barátommal, de akkor már rendelkeztem olyan agyi érettséggel, ami kellett hozzá...szóval tényleg nem nagyon értem, és csak sajnálni tudom az ilyen embereket...


20/L

2009. jún. 10. 13:18
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen:)

Bár a szüzességemet korán elvesztettem, 14 évesen, de nem azért mert úgy gondoltam, h ez most "menő", vagy nagy cucc, h ezzel villogjak... hanem mert már több mint fél éve együtt voltam akkor a barátommal és szerettük egymást. Két évet voltam együtt vele.

A lány, aki a fentieket így leírta, szerintem egyszerűen röhejes, nevetséges. Ettől most tényleg nagylány lett!!:)

2009. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14:04: 16/L
2009. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!