Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a mai fiatalság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a mai fiatalság? Tanulmányoztam az elődjeinket, és nagyot csalódtam. Reális a nézőpontom?

Figyelt kérdés

A kérdés nem rólam szól, csak az észrevételeim, és a reagálásotok várom rá. Sok olyan kérdés születik ezen az oldalon, hogy ettől meg attól lehet-e terhes... Egy ilyennek egyáltalán mit keres ondó a közelében? Azt tudja, hogy kell a herét izgatni, de arról fogalma sincs, hogy mitől lehet teherbe esni. Miért nem magukat próbálják először megismerni, aztán pasival kettyinteni? A másik: ritka a 16 éves szűz... Nem tudom, a médiát, a szülőket, vagy kit lehetne ezért okolni, de ezért olyan sok mostanában az abortusz.

Sok nő sír, hogy a férje/barátja bunkó, de az istenért sem szembesülnének a ténnyel, hogy ezt ők okozzák. Mostanában a lányoknak a bunkó, laza vagyok, lesz@rlak pasik tetszenek... Ezzel lehet vitatkozni, de mindig jobban vonzódtok az ilyenhez, mint a kiönöm a szívem, mert érzelgős vagyok fiúkhoz. Ergo a pasik ilyenek akarnak lenni, és lesznek is. A férfiakat mindig is a p.na hajtotta előre, kár hogy mára már tudjátok ezt, és ki is hasznájátok a helyzetet kegyetlenül...:)


2010. júl. 28. 17:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Védekezésre sokkal több a lehetőség, mint régebben... Ezen kár is lovagolni, adja magát az eredmény.

16 év, és nem szűz. Igenis gyakori, ha gondolod, küldhetek felmérésről linket!!! Azért vesztik el korán, mert ezt diktálja érdemük. Kinek kellene tapasztalatlan nő alapon...

És végszóként. Sok a divatpics@, aki nem az, próbálja magát azzá tenni.

2010. júl. 29. 00:57
 12/12 anonim ***** válasza:

OFF

19:00

Te tényleg teherbe estél két lökéstől, aminek még csak köze sem volt ejakulációhoz?

Létezik ilyen? Ha igen, akkor valami nagyon nagy baj van a természettel.

Nem azért kérdezem, mert egy tudatlan 13 éves vagyok, inkább azért, mert 28 éves létemre értetlenül állok a jelenség előtt. Több mint két éve egyáltalán nem védekezünk, nincs kiszállás, rengetegszer "két lökésen" vagyunk már túl, és volt már, hogy nekem is késett nem is keveset, de a bébi még várat magára. Persze nyilván nálunk van valami bibi.

Sosem fogom megérteni, miért épp azok ilyen extrém termékenyek, akik nem szeretnének gyereket, és miért kell megszenvedniük egy bébiért azoknak, akik vágynak rá. De ez már nagyon-nagyon OFF. Bocsi a kirohanásért, egyáltalán nem ellened szólt.

Egyébként pedig nagyon sajnálom, hogy így reagált a párod, finoman fogalmazva ez baromira nem volt korrekt tőle...

2010. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!