Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után szakítás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után szakítás. Hogyan lehet túlélni? Még mindig szeretem, de nagyot csalódtam benne.

Figyelt kérdés
21N
2011. aug. 2. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Könnyen, ő nem szeret, ha szeretne nem okozott volna csalódást, fájdalmat--> nem érdekli mit érzel-->akkor miért érdekelne ilyen ember?

Gyorsan legyél túl rajta ezzel az elvvel és keress olyat akit érdekelnek az érzéseid.

21f

2011. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már megbánta, hogy megbántott! Ha szereted vedd fel vele a kapcsolatot, lehet, hogy nincs senkije és sosem tudhatod, hogy még rólad álmodozik. Voltam hasonlo helyzetben és álmomban nem gondoltam volna sok jo dolgot amig meg nem tudtam :)!
2011. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hónapja szakítottunk a barátnőmmel pont másfél év együttlét után. Én nem csalódtam benne, de az tény, hogy még mindig nagyon szeretem, és én se tudom, hogy fogom ezt az egészet lezárni és feldolgozni... Ő az utolsó gondolatom elalvás előtt, és rá gondolok először amikor felkelek. Borzasztó érzés, hogy nincs már velem.

Remélem jön ide valami hasznos tipp... de azt hiszem, hogy ezt talán csak az idő tudja megoldani. Vagy egy váratlanul és keresetlenül felbukkanó újabb szerelem, még ha most úgy is érzem, hogy másba már nem tudnék beleszeretni.

Mindenesetre kitartás, én hiszek benne, hogy lesz ez még jobb.


20/f

2011. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!