Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha magyarként Angliában...

Ha magyarként Angliában utálom a magyarokat, de a családomat és a páromat nem, akkor ez ellentmondás? Rossz helyen élek, vagy tényleg az a divat, hogy manapság az alja nép megy külföldre?

Figyelt kérdés
Vagy csak nagyobb számban vannak ma az ostoba emberek kis hazánkban mint az értelmes gondolkodó emberek? Vagy azért gondolkodom másképp mert eredetileg a családom nem teljes magyar vérű hanem német? Eddig 100 magyarból kb 5 olyannal találkoztam aki képes gondolkodni,és ebből 2 van aki nem drogozik és 1 aki nem vedeli a piát. Ez jó arány ma? Valaki válaszolja meg nekem ezeket.

#buta magyarok
2012. máj. 13. 01:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt nem tudom, hogy miért kell általánosítani. Ez sem vall túl magas szintű gondolkodásra. Az meg, hogy elkeseredett vagy, más tészta. Az ellentmondásokról meg annyit, hogy szinte mindannyian olyanok vagyunk.
2012. máj. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Én szinte csak normális magyarokat ismerek. Similis simili gaudet.
2012. máj. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Az Angliában élő magyarokat, vagy kiket utálsz? Én sem igazán kedvelem őket, és igaz, hogy sok az aljanép. Sajnos sokan megelégednek azzal, hogy kiszenvednek egy érettségit, és azzal irány külföld, szereznek valami szobalány vagy mosogató melót, és akkor ők a királyok, mert de jó nekik, így is többet keresnek mint az otthoni magyarok valami jobb munkával. Elég szomorú, hogy ennyivel megelégednek. "Diákmunkának" meg nyelvet tanulni oké, de én 30+ éves felnőtt embereket ismerek, akiknek nincs más céljuk, csak szállodát takarítani...
2012. máj. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nekem is voltak német rokonaim anyai ágon. Érdekes.
2012. máj. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem csak az érettségizettekre gondolok. Tavaly volt szerencsém együtt lakni egy egyetemet végzett pedagógussal. Örültem is mikor meghallottam. Hát annál bunkóbb parasztot életemben nem láttam. Az nem tudta mi a rend. Nem mosogatott maga után, ha megjött vagy elment úgy csapta be az ajtót maga után, hogy még a királynő is meghallotta. Nem csak lexikálisan kell egy embernek intelligensnek lennie. És igen, sajnos én általánosítok. Ha felszállok egy buszra és meghallom, hogy valaki magyarul beszél, inkább meg se szólalok, vagy csak angolul. Amúgy nekem érettségim sincs, mégse mosogatok. Jelenleg a második szakmámat készülök megszerezni Angliában egy olyan iskolában ahol egy magyar sincs. Ezt is mire megtaláltam... Ismerek normális magyarokat is, tehát nem azt akarom mondani hogy az összes egyforma, de tömegesen az ostobák jönnek ki.
2012. máj. 13. 12:42
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
En is Angilaban vagyok (nyelvet tanulni) de meg nem talalkoztam egy magyarral sem ezert nem tudok velemenyt nyilvanitanai... de az az egy biztos, hogy nem altalanosithatunk, talalkoztam mar eleg paraszt es koszos angollal is...
2012. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
31%
TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK VELED! én is ezért szeretnék kanadába imigrálni nagynénémhez, mert egyszerűen nem érzem jól magamat az itteni társadalomban mert ahogy te is mondtad, csak a drognak és az alkoholnak élnek! Életcéljuk sincsen (persze tisztelet a kivételnek!!). Az én családom erdélyből jöttek magyarországra (sajnos). Választ sajnos nem tudok én sem mondani mer nem tudom felfogni ezt az élet stílust. Őszintén szólva örülök hogy nem csak én érzek így, mert már kezdtem azt hinni hogy csak velem van a baj.
2012. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ezt én is örömmel látom.
2012. máj. 16. 03:37
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is ez volt a tapasztalatom, amikor Angliaban eltem.. nekem is felig nemet a csaladom, bar nem tudom, hogy van- e osszefugges. Szinte kiutaltak, mert megismerkedtem egy fekete sraccal, es szerelmesek lettunk egymasba. El kellett menekulnom a lakasbol, fekas kepeket ragasztgattak az ajtora. Pedig en normalis lany vagyok, tiszta, es tisztelek masokat. A fiu sosem jott fel a lakasba, es a lakotarsaimat ott ismertem meg, semmi kozuk nem volt hozzam. Aztan masik helyen a Uk-ban szinten voltak rossz elmenyeim magyarokkal es kelet europaiakkal.. Ugyanaz a genny. Irigyek, szemetek azzal aki szebb, vagy intelligensebb, vagy jobb barmiben is (az o szemukben). Azota is kerulom oket akarhova is megyek, egy vagy ket normalis magyart ismerek csak kulfoldon.
2012. dec. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 legion ***** válasza:
62%
Akkor te már valószínűleg nem tekinted magad magyarnak,úgy viszont utálhatsz minket,sem első,sem utolsó nem leszel.Ha magadat magyarnak tartva utálsz magyarnak lenni,akkor gondolkodj el,mit kaptál a hazádtól,és hogy milyen áldozatokat hoztak az őseid(akár a magyarországi németek),hogy te most magyarul írhasd le,mennyire utálod a nemzetedet.Talán kicsivel több tisztelettel előrébb lennél.De ki tudja,régi a kérdésed,lehet,azóta már rég felnőttél,és csak nevetsz e kérdéseden...
2013. szept. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!