Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha magyarként Angliában...

Ha magyarként Angliában utálom a magyarokat, de a családomat és a páromat nem, akkor ez ellentmondás? Rossz helyen élek, vagy tényleg az a divat, hogy manapság az alja nép megy külföldre?

Figyelt kérdés
Vagy csak nagyobb számban vannak ma az ostoba emberek kis hazánkban mint az értelmes gondolkodó emberek? Vagy azért gondolkodom másképp mert eredetileg a családom nem teljes magyar vérű hanem német? Eddig 100 magyarból kb 5 olyannal találkoztam aki képes gondolkodni,és ebből 2 van aki nem drogozik és 1 aki nem vedeli a piát. Ez jó arány ma? Valaki válaszolja meg nekem ezeket.

#buta magyarok
2012. máj. 13. 01:49
1 2
 11/20 anonim válasza:
67%
Azt kapsz amit adsz. Egyszeruen undorito a stilusod. Erdekes, mikor a baratom kinn volt Angliaban , amint meg hallott egy-egy magyarul beszelo embert, egybol odament es ismerkedett. Nyitott volt es kozvetlen, nem pedig utalatos es gyulolkodo. Te nemet, sznob sarj.
2014. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

Gyakorlatilag felháborító az álláspontod, tovább megyek: én szégyenlem magam miattad. Letagadod mások előtt hogy magyar vagy? Akkor miért egy magyar weboldalon teregeted ki a szennyest? Nem gondolod, hogy ha 100 -ból csak 5 ember nyit feléd barátságosan akkor veled lehet a baj?

Mi is kint élünk a párommal és eddig csupa segítőkész, kulturált és rendes emberrel (magyarokkal) ismerkedtünk meg. A kérdésre válaszolva, miszerint valóban csak az alja megy-e külföldre:


[link]


Idézek a cikkből: "Életkor szempontjából úgy tűnik, a fiatal korosztályok hagyják el leginkább az országot, míg iskolai végzettség szempontjából pedig a legiskolázottabbak."


Szerintem gondolkodj el azon, hogy inkább passzolod a magyar állampolgárságot pl a németért... mindenki jobban járna.

2014. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Szóval Te több vagy egy magyarnál mert Te részben némer vagy? Egy német akkor ezek szerint sokkal többet ér mint egy magyar?:)

Eljátszod az intellektuálist,de el kell rontsam a kedvedet. Borzasztóan buta vagy és nagyon bárgyú amit írtál. Ha nincs érettségid nem is tudom miért fellengősködsz,látszik hogy híján vagy az alapvető műveltségnek.

2014. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
60%
En sem beszelek igazan magyarokkal. Ha meghallom oket inkabb csendben vagyok.kb 3 csaladnak segitettem kijonni, eletem legrosszabb dontese volt. soha egy fillert nem kertem ezert, most megis a legnagyobb ellensegeim.Ahogy helyrejottek anyagilag le volyam sza.va. irigyek, onzoek, kibeszelnek a magyarok . Gondolom a kerdezonek is van rossz tapasztalata, de velemenyem szerint ennek semmi koze ahhoz h. Valakiben van e nemet ver vagy sincs.. :) A masik , hogy aki azzal jon hogy hazafisag meg ilyen baromsag annak el kene gondolkozni azon hogy ennek semmi koze ahhoz.nem az osokkel kene jonni.. Az osok es a mostani magyarsag kozt oriasi kulonbseg van.
2015. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
80%
Aki nem talalkozott meg a fentebb leirt magyarsaggal annak szerencseje van. Nyilvan nekik mas az allaspontjuk...
2015. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%
Azért jönnek a magyarok mindig a történelmükkel, mert másuk sincs, az is mese, csak megszépített mézes mázos, habos babos mese, köze nincs a valósághoz. Szerintem is nagyon sok bunkó van a magyarok között
2015. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó, azért azt ugye tudod hogy ez egy magyar weboldal? :) A magyarellenesség itt nem nagyon tolerált dolog.


Amúgy a történelmi dologban igazad van, csak hogy ez minden más országban ugyanigy müködik, ez tapasztalat.

2015. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Jonkedli válasza:
37%
Őszintén szólva hányok a stilusodtól... Ilyen idióta kérdezőt mint te a gyakori kérdésen még nem láttam komolyan... A saját nemzetségedet utálod? Hát akkor soha tőbbet ne is gyere ide vissza. Szánalmas vagy...
2017. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Jonkedli válasza:
37%
Őszintén szólva HÁNYOK a stilusodtól hogy a saját népedet utálod.... szánalmas vagy...
2017. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
65%
Nevetséges az, aki a magyar történelemmel jön. Akik harcoltak a hazáért, azok még igazi magyarok voltak. A mostani magyarokból valamilyen okból kifolyólag a tisztelet, a jóindulat, az elfogadás, az összetartás valahogy eltűnt. A magyar emberek saját magukat utáltatják meg. Én magyarként mondom, hogy rosszul vagyok a magyar emberektől, de én itt magyarországon sem foglalkozok magyarokkal. Elég mondjuk felmenni egy oldalra, ahol tudnak kommentelni, na ott látszik meg az eredeti vad magyar mentalitás, az a mérhetetlenül sok okoskodás, hogy ezek mindenhez értenek, akkor a rosszindulat, a kárörvendés, keserűség ami ezekből az emberekből jön az valami borzalom. Egyszerűen olyan agyal rendelkeznek, ami nem képes új dolgokat befogadni, nem tudnak más emberek örömének, jó sorsának örülni. Az meg, hogy segítsenek azokon, akik bajban vannak pl. egy utcán???? Inkább a kezük sorvadjon el, csak segíteni ne kelljen, és akkor jönnek a vad magyarok a történelmükkel, vicc. Tisztelet annak a 20% kivételnek, mert ritka, mint a fehér holló. :)
2019. dec. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!