Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti ezt milyen irányultságnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt milyen irányultságnak mondanátok? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

19/L

Ha ránézek egy átlagos férfira, és el kell képzelnem, ahogy hozzám nyúl, egyenesen kiver a víz. A legtöbbjük kicsit sem fog meg, annyit látok bennük, hogy izmosak/nagydarabok és szőrösek, engem pedig taszít ez a fajta megjelenés, a feminin vonásokat és a gyermeki bájt szeretem (pl. a fiatal DiCaprio tetszett, illetve az ázsiai fiúk, de nem mondanám, hogy szexuális vágyat érzek rájuk nézve, inkább csak nem borzongok bele, ha elképzelem magam velük).

Ennek ellenére érdekel maga a pénisz, szoktam fantáziálni arról, hogy valaki (nem konkrét személy) alaposan a magáévá tesz.

A női test minden porcikája izgat, nem nagyon vannak kikötéseim, sokféle szépségre nyitott vagyok. Újabban azt vettem magamon észre, hogy simán le tudnék feküdni legalább minden második nővel, akit meglátok az utcán.

Korábban, még 12 és 15 éves korom között mutattam valamiféle gyermeteg, kezdetleges érdeklődést velem egykorú fiúk felé, viszont aztán (16 éves fejjel) sikerült nagyon beleszeretnem egy lányba, elég sokáig szenvedtem is miatta, teljesen más szint volt, mint a korábbiak. Jelenleg szintén egy nőre vagyok rákattanva, jó lenne, ha meg tudnám hódítani.

Szerintetek mi van velem? Eddig biszexuálisként identifikáltam magam, de egyre inkább úgy érzem, hogy ez nem állja meg a helyét.



2017. jún. 6. 00:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19 ezt mintha én írtam volna :O
2017. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Ja, tudom, hogy milyen ez az egész. Amikor a fiúk felé kacsintgattam, én sem tudtam elképzelni velük a testiséget, nem éreztem, hogy mindjárt beledöglök az irántuk való szerelmembe, és azt sem, hogy semmi vagyok nélkülük. A lánynak hála mindezt megtapasztaltam (bár inkább csak arra vágytam, hogy én kielégíthessem őt, a viszonzás nyugodtan elmaradhatott volna), és biztos voltam benne, hogy képes lennék leélni vele az egész életem, sőt kifejezetten ezt szerettem volna, nem érdekelt senki más.

Tudom, hogy először az érzések léteztek, a szavak pedig csak leírni próbálják azokat, nekem sem az a célom, hogy korlátok közé szorítsam magam. Nehéz megfogalmazni, mi zavar pontosan ebben a "definiálatlan" állapotban, talán irigylem a heteróktól és a melegektől azt, hogy tudják, milyen jövő felé tartanak, él a fejükben egy kép a majdani családjukról, miközben a biszexek azt sem sejtik, ki mellett fognak kikötni végül (rólam meg már ne is beszéljünk). Egyébként sincs semmiféle érzelmi biztonság jelenleg az életemben, legalább annyi lehetne, hogy tudjam, mégis ki vagyok és mire van szükségem. Kvázi önismereti csődként élem meg ezt.

2017. jún. 7. 20:58
 23/23 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez (még a Dicaprio és ázsiai fiú rész is). A Kinsey-skála szerint leszbikus és biszex között vagyok (biszex: 7, leszbi: 13, én: 11), úgyhogy nagy valószínűséggel te is.

(Lánnyal már voltam és nagyon élveztem. Fiúval még nem, mert taszított az a lehetőség, ami adódott, de nem zárkózom el attól, hogy egyszer talán-esetleg fogom csinálni fiúval. Egyszerűen a női test jobban izgat.)

19L

2017. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!