Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lennék? Vagy bi? össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lennék? Vagy bi? össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, aki eléggé összezavarodott. Nem nagyon tudom hová tenni a szexualitásomat.


Az elején kezdeném: korábban sosem vonzott a pasizás, se a 'csajozás' :) Egyik nem iránt sem érdeklődtem, viszont 7.-es koromban 'sutyiban' nézegettem az öltözőben a lány osztálytársaim mellét, fenekét tesi előtt. És olykor titokban erre maszturbáltam este. Már ekkor jobban kijöttem a fiúkkal, mint a velem azonos neműekkel.


A gimi alatt is előszeretettel barátkoztam a fiúkkal, velük jobban kijöttem. Ebben az időben is lopva megnéztem a lány osztálytársaimat tesi előtt (nem kell rosszra gondolni, egy-egy lopott pillantásról van szó).


Pasim még nem volt, viszont randizgattam több pasival is. 2 sráchoz fel is mentem, de nem történt semmi a csókon kívül. Páran úgy tudják, hogy már nem vagyok szűz.


Viszont elég gyakran elképzelem és beindít, hogy milyen lenne egy sráccal. De ugyan ez a helyzet, ha csajról van szó. Viszont ha hosszabb távra kellene gondolkodni, akkor azt mondanám, hogy férfivel tudnám elképzelni a jövőmet.


Ilyenkor mi a helyzet?

21l



2015. aug. 21. 23:03
 1/5 anonim válasza:
Attól hogyha néha lopva megnézel egy lányt vagy csak elképzeled,hogy milyen lenne vele szerintem még nem leszel biszex...de ha mégis az lennél,kit zavar?Tedd ami jól esik ;)
2015. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a másik nemnél már azt jelenti, hogy bi. Itt is szerintem, de én nem tudom, távol áll tőlem ..
2015. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha jobban kijosz a fiukkal az meg nem jelent semmit, sok lany ismersom van igy, es ok teljesen heterok.

viszont ha masztizol a lanyokra akkor lehet van hajlamod erre. sztem akkor lenne a legjobb ha talalsz egy neked tetszo pasit akivel majd bevesztek par uj csajt is:)

2015. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bi
2015. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt irtad Viszont elég gyakran elképzelem és beindít, hogy milyen lenne egy sráccal. De ugyan ez a helyzet, ha csajról van szó. Tehát bisex vagy drágám.
2015. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!