Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lennék vagy biszex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lennék vagy biszex? Vagy csak kíváncsi?

Figyelt kérdés
A barátnőm egyszer izgatóan suttogott a fülembe de csak baromságokat mondott utána pedig úgy viselkedett mintha szerelmes lenne belém. Én poénkodtam néha úgy beszéltem hozzá máskor hárítottam. De én hetero vagyok... Vagyis gondolom. De Mostmár abba hagyta egy ideje viszont én érzek valamit felé már amikor "színészkedtem" akkor is, most pedig inkább a nők izgatnak fel rendesen. Mi vagyok? Biszex vagy leszbi?

2015. aug. 9. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

ha egyszer is vágysz nőre, vagy élvezed is gondolatban akár élőben, tökmindegy mit, akkor biszex.


Én hetero fréfi vagyok. Mégse engedem meg senkinek hogy lecumizzon aki férfi. Pedig gyakorlatilag semmi különbség nincs a férfi és női cumi között, mégis biszex lennék ha megengedném.

2015. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cselez ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy nincs a két cumi között különbség, ha még nem próbáltad?
2015. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cselez ***** válasza:
93%

Szerintem tök egyszerű, ha nemi vonzalmat érzel egy lány vagy lányok iránt, ellenben a pasik hidegen hagynak és borsózik a hátad még a gondolattól is, hogy egy fiú úgy hozzádérjen akkor leszbi vagy.

Ha az eleje igaz, de azért egy helyes fiúval szívesen összegyűrnéd a lepedőt akkor biszex vagy.

Egyébként meg tök mindegy, a lényeg, hogy kedved szerint válassz és érezd jól magad a partnereddel.

2015. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

onnan hogy maximum annyi különbség van férfi és nő orál között mint egy nő és nő között, egyik jobb biztos mint a másik, de kérdés milyet fogsz ki.


De mindkét nemnek van szája, van vágya, van szexuális teljesítménye technikája.. mi különbség lenne?

2015. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cselez ***** válasza:

Sajnálom nem értek egyet! Egy csaj pl. soha nem érezheti, hogy milyen érzés az mikor karcol a fogával.

Egy pasi nyilván tudja ezt, így hát mellőzi a karcolást gondolom. Tapasztalatom nekem sincs a témában, de logikus magyarázatnak szerintem megteszi.

2015. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom, hogyha lekötöznék a szemem, és leszopna egy férfi, nem tudnám megmondani hogy ő most férfi vagy nő, egyszerűen lekövetkeztetném, hogy nő, mivel hogy ez női szokás.


Van is külföldön valahol ilyen ahol így szivatják a férfiakat és nekik sem esik le hogy nem nő cumizik. Van aki jobb van aki rosszabb.. fogazni azért a nők se szoktak egyáltalán.


De olyan nincs hogy elmondjuk általánosságban hogy a férfi és nő között különbség van... mert nincs.

2015. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cselez ***** válasza:
Hát igen ebben van igazság általánosságban nem lehetne különbséget tenni ezzel egyetértek.
2015. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha tudnál a barátnődre akár a párodként tekinteni,és ezzel párhuzamosan mély érzelmeket is táplálsz iránta (mert ugye a hetero nők van amikor csak kíváncsiak,de ha érzel is iránta valami pluszt akkor az már nem átlagos kíváncsiság) akkor egészen egyszerűen vonzódsz a lányokhoz. Bár a férfiakkal nem tudom hogy állsz,de ha sem testileg,sem érzelmileg nem vonzódsz hozzájuk akkor leszbikus vagy,ha testileg vagy lelkileg vonzanak a fiúk is akkor biszexuális.
2015. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!