Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint biszex/leszbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titán201 kérdése:

Ezek szerint biszex/leszbi lennék?

Figyelt kérdés

Szóval, mostanában egyre többször gondolok lányokra (pölö az LB-mre) hogy hú, milyen lenne megcsókolni, meg gyakran elnézem hogy mit csinál, satöbbi. Kettő, van egy srác akivel jól éreztem magam, de mire eljutottunk odáig hogy randi, na akkor bepánikoltam. Lehetséges hogy emiatt?

Kérlek, segítsen aki tud! 14/L



2015. márc. 1. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy lányokra gondolsz meg velük fantáziálsz ott lehet szó arról, hogy bi/leszbi vagy. De a másiknak, hogy nem mertél a fiúval randizni annak nincs köze ehhez. :) Simán csak nyuszi voltál. Én is fantáziáltam lányokkal és egyszer meg is történt egy házibuli keretein belül. 16/L
2015. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ja de a pánik nem biztos hogy azért volt
2015. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvass utána a biszexualitásnak.


Mindemelett van egy angol kifejezés a "bi-curious", azaz "bi-kíváncsi". Ez Nekem még Csak Ennyinek tűnik.

2015. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2015. márc. 1. 15:32
 5/6 anonim válasza:
én is evvel kezdtem :) de ez még nem feltétlenül jelenti h az vagy, mindenkinek megfordul ilyen a fejében, még ha le is tagadja, ez természetes, lehet egy idő után meg is feledkezel róla hogy valaha is gondoltál ilyenre, ha meg nem akkor sincs semmi baj :)
2015. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fantáziálsz vele az megesik, de ez egy idő után lehet elmúlik,vagy erősödik. Tőled függ. Szerintem majdnem mindenkivel megtörtenik ez.
2015. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!