Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most emiatt leszbi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most emiatt leszbi vagy biszex lennék?! Lenn a többi

Figyelt kérdés

Sziasztok! Oké, elsősorban a pasikat szoktam megnézni, és ahogy belegondolok, csak egy férfivel tudnàm elképzelni az életem pàrkapcsolat szempontjàból. Viszont ha meglàtok egy csinos nőt egy képen, akkor màr kezdek néha felizgulni. De azért mert arra gondolok, hogy egy pasi mit csinàlna/gondolhatna.

De egy màsik dolog, ami nem hagy nyugodni, sőt ami még jobban kiborít, az az, hogy àlmomban mindig nővel vagyok, amikor szexről àlmodom. Vagy rendesen én vagyok egy nővel, vagy azt àlmodom, hogy én vagyok a férfi. Most szerintetek ez normàlis? Ugye nem vagyok leszbikus vagy biszex? Vagy ez mégis mit jelent nàlam? Szerintem férfiről még nem is àlmodtam.

Légyszi csak rendes és normàlis vàlaszt adjatok! Màr így is eléggé kivagyok. Köszönöm előre is! (meg azt is, hogy elolvastàtok)



2013. jún. 22. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Volt már barátod? Mert addig nincs értelme a kérdésről vitatkozni.
2013. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biszex lehetsz, de ne aggódj nincs abban semmi rossz!
2013. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, kíváncsi, sok lány átesik ezen fiatal korában, utána meg kinövi... ha ténylegesen, tudatosan akarod nővel csinálni, és (csak) nőkre izgulsz fel, akkor leszbi, de ha pasikra is, akkor valszeg biszex vagy.
2013. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Fel nem fogom, hogy mennyi értetlen idióta van ezen az oldalon... Ha pasik is érdekelnek, akkor NEM LEHETSZ LESZBIKUS.
2013. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! Képzeld nem vagyok egy értetlen idióta, csak össze vagyok zavarodva az érzéseimet illetően. Tisztàban vagyok a leszbikus és a biszexuàlis közti különbséggel. Csak az akaszt ki, hogy àlmomban miért nővel vagyok, és soha nem pasival. A valósàgban màs, mert nem igen tudnàm elképzelni nővel, de nagyon idegesít, hogy miért ilyeneket àlmodom! Most akkor mi van velem szerintetek?

És légyszi csak olyanok írjanak, akik tényleg normàlisan vàlaszolnak, és nem engem szapulnak!

Első hàromnak meg köszönöm a vàlaszt! :)

2013. jún. 22. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha pasinak álmodod magad és egy nővel vagy, az szerintem egyáltalán nem jelet semmilyen hajlamot, mert elvégre két ellentétes nemű csinálja.Szerintem ez a kíváncsiságodból fakad, hogy milyen lehetne ha felcserélődnek a szerepek. Ha van párod, egyszer úgy is kipróbálhatnátok, hogy a te kezedben van az irányítás.(ha még nem volt ilyen)
2013. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ķöszi a vàlaszt! Igen, csak az a baj, hogy nem mindig vagyok pasi. Szóval az a gyakoribb, hogy én magam vagyok az, aki csajjal csinàlja. És az is tök gyakori, hogy ismerős az a csaj. Van hogy baràtnőm, van hogy csak ismerettségi körből. Én még biszex sem akarok lenni, ugye ezek a h*lye àlmok nem azt jelentik? Egyàltalàn hogy tudnàm ezt kideríteni?
2013. jún. 22. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök egyértelmû - álmodban az jön elõ, amit nappal elfojtassz. Valószínû a férfiakhoz. Meg a nõkhöz is vonzódsz, de a beléd nevelt félelmek miatt a nõk iránti vonzalmadról nem veszel tudomást. Amíg nem mersz szembe nézni a félelmeiddel, amíg nem fogadod el magad, addig álmaidban fognak elõjönni nappal meg mem élt vágyaid. Fontos lenne, hogy elhidd nincs semmi baj a biszexualitással. Sokan vannak bisxexek rajtad kívül is, akik rendes, értékes emberek. Mint ahogy Te is lehetsz az, akkor is, ha mindkét nemhez vonzódsz.
2013. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2013. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!