Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex és Leszbi lányok! Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztbali kérdése:

Biszex és Leszbi lányok! Hány évesen vettétek észre, hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne mi volt az ok, amitől ez kialakult és hány évesek voltatok akkor.

2013. jan. 12. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Megnéztem egy SP koncertet 12 évesen. Onnantól kezdve...
2013. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10-11
2013. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én 15-16 voltam, de akkor még nem mertem bevallani.
2013. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14 évesen. Az ok? Genetika.
2013. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14 évesen. 2 évembe telt amíg elfogadtam és mostanában már nem is tagadom :) 16/bi/L
2013. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 female_superiority ***** válasza:

16 évesen lett először barátnőm. PFiúval már korábban is volt dolgom.

31/N

2013. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sajátunkhoz is? hát, 7 évesen, de akkor még nemtudtam miaz xD szóval, úgy mikor már mondtam h úristen ez miez? az olyan 12-14 éves korom körül volt ^^ azóóta pedig továbbra is úgyvagyok vele, hogy elfogadom, de nemhangoztatom ^^ 16/L
2013. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kb. 1, másfél éve, és igazából az oka szerintem az, hogy nyitottabbá tett a legjobb barátom, aki bevallotta, hogy meleg. szerintem mindig is fiúsabb voltam, és sokat fantáziálgattam is, de tényleg sokat segített az ő változása, illetve, hogy én segíthettem neki.


16/l/l Bp.

2013. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb. egy éve. Sosem érdekeltek igazán a fiúk, aztán megismertem egy leszbikus lányt az interneten, és egy idő után kezdett több lenni köztünk, mint barátság... Ezután szépen lassan megtanultam elfogadni magamat és ezt az egész helyzetet. 17/L
2013. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-6 évesen is nézegettem a velem egykorú csajokat, szóval én veleszületett dolognak mondanám. Egyszerűen ez a természetes, ez izgat fel, nőkbe leszek szerelmes. Identitás tudatom később lett, olyan 14-15 évesen, akkor eléggé megrázott mindennek a társadalmi és egyéb vonatkozása. Ezzel szerintem mindenki küzd egy kicsit, de aztán utánnajár a dolgoknak, és elkezd randizni, belevág egy kapcsolatba. Akkor már nem olyan ilyesztő, sőt. Én 18 évesen kezdtem felvállalni.


24/L

2013. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!