Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most emiatt leszbi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most emiatt leszbi vagy biszex lennék?! Lenn a többi

Figyelt kérdés

Sziasztok! Oké, elsősorban a pasikat szoktam megnézni, és ahogy belegondolok, csak egy férfivel tudnàm elképzelni az életem pàrkapcsolat szempontjàból. Viszont ha meglàtok egy csinos nőt egy képen, akkor màr kezdek néha felizgulni. De azért mert arra gondolok, hogy egy pasi mit csinàlna/gondolhatna.

De egy màsik dolog, ami nem hagy nyugodni, sőt ami még jobban kiborít, az az, hogy àlmomban mindig nővel vagyok, amikor szexről àlmodom. Vagy rendesen én vagyok egy nővel, vagy azt àlmodom, hogy én vagyok a férfi. Most szerintetek ez normàlis? Ugye nem vagyok leszbikus vagy biszex? Vagy ez mégis mit jelent nàlam? Szerintem férfiről még nem is àlmodtam.

Légyszi csak rendes és normàlis vàlaszt adjatok! Màr így is eléggé kivagyok. Köszönöm előre is! (meg azt is, hogy elolvastàtok)



2013. jún. 22. 10:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, Şzabi! :)
2013. jún. 23. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!