Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Össze vagyok zavarodva. Nőies...

Össze vagyok zavarodva. Nőies férfi lennék? Akkor mi a férfiasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves srác vagyok.

Rengeteg lány barátom van, szeretek nekik udvarolgatni, bókolni nekik, sokkal jobban kijövök velük mint a fiúkkal, rendszerint a nagy kanbulikból is mindig kimaradok.


Eléggé lelkizős típus vagyok amit a fiúkkal nem tudok megbeszélni mert azt mondják ne ömlengjek annyit.

Mindig is érzékenyebb lelkű voltam, emiatt a lányok is imádnak de csak barátzónába pakolnak.


Egy lány azt mondta nekem, olyan édes vagyok meg aranyos mert én nem vagyok álmacsó és nem nagy a pofám, nem teszem az agyamat össze-vissza és ez milyen ritka és azt mondta nőies vagyok de ,, jó értelemben ".


Nem értem. A férfiak/fiúk ( mert fiatalok vagyunk még )

azért férfiasak mert kőbunkók és egyből lekupakolják a csajokat?

Most én vagyok tényleg nőies vagy a férfiasság fogalma téves a lánybaráti körömben?


A félreértések elkerülése végett 100%-osan heteroszexuális beállítottsággal rendelkezek.


Üdv: 18/f



2015. febr. 15. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Te vagy a normális, nyugi. :)

A legtöbb lány ilyen fiúrúl álmodik... Nem gondoltál még arra, hogy nem a legmegfelelőbb személyekkel barátkozol?

15/L

2015. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Köszi a leszavazást. :D

#1 vagyok.

2015. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem picit nőies de ezzel nincs semmi gond, egy nő jobban szereti az olyan pasikat akikkel lehet beszélni az érzéseikről, ne zavarjon ha ilyen vagy én lány létemre meg jobban kijövök a fiúkkal.
2015. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Az első valaszolonak ne higgy. Ő is csak baratzonazna.

Nem elkeseriteni akarlak de a legtobb lany szamara ez nem túl ferfias viselkedes. Nincs benned erő,dominancia,nyomulas.


Meg a külsőd se mindegy

2015. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves első! :)


Hátam mögött néhány ,,egyhetes" párkapcsolattal is van már annyi tapasztalatom, mintha a lányok, nők egy paradox lelkek lennének.

Mert elvileg ilyen fiúról álmodnak mint én, de mégis a dominánsabb férfi nyer, aki általában nagyzol stb..

Egy-két hét után otthagynak engem a lányok azért a dominánsabb srácért, vagy barátzónába tesznek és akkor már x+1 lánybarátom van.

2015. febr. 15. 16:52
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
1# Tévedés, a legtöbb lány férfias férfiakról álmodik és nem Bíber klónokra ! Mármint az igazi nők, max az érzelmileg fejletlen tini lányoknak jönnek be a feminim pasik !
2015. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves négyes! :)


Azért, hogy domináns legyek nem fogok álszerepeket játszani, nagyképűsködni csak azért, hogy a lányoknak bejöjjek mert az nem én vagyok. Önmagamért szeressenek.

2015. febr. 15. 16:54
 8/17 A kérdező kommentje:
A megjelenésem férfiasnak mondható, kicsit alacsonyabb ugyan (174 cm) de van rajtam izom, borostás vagyok, tehát nem a JB.Droid2015 típusú.
2015. febr. 15. 16:56
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Értem én, emberek.

De könyörgöm, ne csináljunk már bolhából elefántot. Nem azt mondta, hogy folyamatosan csak sír, és Alkonyatot néz. Csupán annyit, hogy érzelgős, kicsit nőiesebb típus. Nem értem miért kell ez a folytonos negativitás...

2015. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

A férfiasság nem jelent egyet a bunkósággal. Nálam a férfi az, akinek férfias a külseje, ami nem jelent azzal, hogy hú, de jól kell kinéznie, mert nem kell, van egy erotikus kisugárzása, férfiasan öltözködik, férfiasan viselkedik. Aki rámenős, de nem tolakodó. Aki tudja és felismeri azt, ha tetszik egy nőnemű lénynek és azzal tud is mit kezdeni. Határozott, céljai vannak, amiért tesz is, magabiztos, ami nem jelent egyet azzal, hogy nagyképű, aki talpraesett, nem tutyi-mutyi, aki ért a nők nyelvén, de ami ugyanakkor nem zárja ki azt, hogy legyenek érzelmei.

De aki túl érzelmes, túl érzelgős, az nekem nem férfias.

Aki túl visszafogott, félénk, az megint csak nem férfias számomra.

Szerintem legyél bátrabb, magabiztosabb, kicsit rámenősebb és máris nem csak a barát zónába fogsz tartozni!:)

Az a baj, hogy legtöbb ember csak a két végletet látja, hogy valaki csúnya és félénk, az csak barátzóna, kedves, aranyos, de semmi több és vannak az alfahímek, akik bunkók, pökhendik, mégis van mindig nőjük. Pedig a kettő között van ám arany középút is, amikor határozott, talpraesett az illető, de ugyanakkor nem bunkó, vannak érzelmei, de nem viszi túlzásba az érzelgősséget sem. Humoros, kedves, barátságos, ugyanakkor van egészséges önbizalma, amivel tud is mit kezdeni.

2015. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!