Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Össze vagyok zavarodva. Nőies...

Össze vagyok zavarodva. Nőies férfi lennék? Akkor mi a férfiasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves srác vagyok.

Rengeteg lány barátom van, szeretek nekik udvarolgatni, bókolni nekik, sokkal jobban kijövök velük mint a fiúkkal, rendszerint a nagy kanbulikból is mindig kimaradok.


Eléggé lelkizős típus vagyok amit a fiúkkal nem tudok megbeszélni mert azt mondják ne ömlengjek annyit.

Mindig is érzékenyebb lelkű voltam, emiatt a lányok is imádnak de csak barátzónába pakolnak.


Egy lány azt mondta nekem, olyan édes vagyok meg aranyos mert én nem vagyok álmacsó és nem nagy a pofám, nem teszem az agyamat össze-vissza és ez milyen ritka és azt mondta nőies vagyok de ,, jó értelemben ".


Nem értem. A férfiak/fiúk ( mert fiatalok vagyunk még )

azért férfiasak mert kőbunkók és egyből lekupakolják a csajokat?

Most én vagyok tényleg nőies vagy a férfiasság fogalma téves a lánybaráti körömben?


A félreértések elkerülése végett 100%-osan heteroszexuális beállítottsággal rendelkezek.


Üdv: 18/f



2015. febr. 15. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem baj,én például nem szeretem azt aki bunkózik vagy csak nagyzolni akar.Jó ha valakivel normálisan el lehet beszélgetni és van humora is. 17/L
2015. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Most ha magadtól nem jössz rá a saját leírásodból, hogy nőies vagy, akkor ott igen nagy önismereti problémák is vannak. Nem, valaki nem attól férfias, hogy kőbunkó.


Férfias tulajdonságok (néhány, a kérdéshez kapcsolódó):

-megtartja magának az érzéseit vagy maximum férfi barátokkal beszéli meg

-magabiztos, bátor, önbizalommal teli, mer kezdeményezni a lányoknál

-nem fél a szexuális vágyait kielégíteni nőkkel

-nem szarakodik és pakoltatja magát a barátzónába, hanem ha megtetszik neki egy lány, akkor egyből kezdeményez nála; ha a lány elutasítja akkor nem barátkozik vele hanem megy tovább és keresi a neki megfelelő lányt

Nőies tulajdonságok:

-ami te vagy, vagyis a fentiek ellentéte


Ja és jól látszik abban, hogy mennyire vagy jó/sikeres, hogy milyen eredményeid vannak a lányoknál. Ha nem csókolóztál még, nem szexeltél és úgy általában a közelében sem jársz ennek, akkor valamit borzasztóan rosszul csinálsz.

Bírom az itteni női válaszolókat. "Normális vagy, jól csinálsz mindent." - Igen kérdező? Ha jól csinálsz mindent, akkor miért nem volt még nőd? Szarul csinálsz nagyon valamit, ehhez elég ránézni az eredményeidre és sikereidre a nőknél.


Még egy kérdés: Van neked szerető édesapád, aki nevel téged? (Mert ha nem, az sok mindent megmagyaráz.)

2015. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kedves tizenkettes!


Volt párkapcsolatom is, csókolóztam is, de szexelni még nem szexeltem és úgy vélem 18 évesen ez még nem tragédia.

Van szerető édesapám és én is szeretem!


Köszönöm a válaszod :)

2015. febr. 15. 17:24
 14/17 anonim ***** válasza:

"Volt kapcsolatom"


Akkor meg mi a problema...

2015. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy két párkapcsolatom volt, de ahányszor randiztam vagy próbálkoztam ez a kettő elég kevés sikerarány.. mármint mennyiségben mert mindenki inkább barátzónába tesz. Két kezemen nem tudom megszámolni hány lánynál bepróbálkoztam már, és csak kettőnél volt sikerem.

Valamiért csak nem vagyok ,,férfias" hiába az

2015. febr. 15. 17:33
 16/17 A kérdező kommentje:
hiába az a kettő*
2015. febr. 15. 17:33
 17/17 anonim ***** válasza:
47%

Két kezeden meg tudod számolni? Akkor te még nem vagy tisztában a csajozás valóságával. Én elképesztően sikeresnek tartom magam a lányoknál. Ez azt jelenti, hogy kb. 15-ből 1 lánnyal szexelek végül azok közül, akiket megszólítok.


Szerinted az élet olyan, hogy minden lánynak tetszened kellene? Vagy hogy 50%-os sikerességi arányt kellene ebben elérni?

A valóság az, hogy a sebességen kell javítani. 10 lánynál pl. 2 hét alatt kell kezdeményezni vagy még gyorsabban. Az élet arról is szól, hogy a siker érdekében nagyon-nagyon sok lánynál kell kezdeményezni.


Odamész 100 lányhoz. Abból tetszel 30-nak és nem hajt el egyből annyi. Abból 20 megadja a telefonszámát, abból 15 eljön veled randizni. Abból 10-et meg tudsz csókolni és abból 6-7-tel le tudsz feküdni. Abból szerelmes leszel 1-2-be. Kb. így képzeld el a való életet és azt hogy mennyi próbálkozásból mennyi sikeres. A legsikeresebb férfiak azok, akik a legtöbbet próbálkoznak.


Még annyi, hogy azért is lehetsz nőies, mert kevés a férfi hormon, vagyis a tesztoszteron a szervezetedben. Annak hogy nőies lelkületű vagy, simán lehetnek ilyen egyszerű biológiai okai is. Ha elkezdenél testedzeni, sportolni, gyúrni és más dolgokat megtenni azért hogy nőjön a szervezetedben a tesztoszteron, akkor ettől a személyiséged is egy pozitívabb irányba változhatna.

2015. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!