Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összevagyok zavarodva. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevagyok zavarodva. Nem tudom hogyan tovább. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyjából kiskorom óta tudom, hogy vonzódok a lányok iránt is,de nem igazán foglalkoztam ezzel a gondolatommal. Majd kamaszodtam, és körülöttem mindenki fiuzott, ugy láttam jónak ha én is..volt is pár barátom, egyedül 1 iránt éreztem bármit is végül, de mostanra odajutottam, hogy nem tudok vonzódni már a másik nemhez. Egyre többet gondolok arra, hogy lánnyal szeretném megpróbálni, irántuk vonzódák már csak, a fiúk nem keltik fel a figyelmem. De a családom, és a barátaim se tudják..kiakadnának,nagyon.Illetve a másik, hogy hol lehet ismerkedni? Tudok olyan lányokról akik melegek, de itt még is hogy kell lépni? Nagyon összevagyok zavarodva, annyira új ez az egész folyamat, bármilyen tanács most jól jön :)

18/L



2017. jún. 1. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom, léteznek leszbikus randioldalak.
2017. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsőként, ha már biztosra tudod, fogadd el önmagad.

Lehet csak kívancsiság is.

Én például több, mint másfél éve szeretek egy fiút, és totál kívánom, tehát tutira heterónak gondolom magam.

Viszont kipróbálnám "csak úgy" milyen egy lánnyal. Mert érdekel:D De lehet nemsokára elmúlik, amint csillapodik a hormonszintem.

18/L

2017. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Legalább ne itt kérdezd meg, hanem a normális emberektől várj tanácsot! Például a szüleidtől, ha más normális embert nem ismersz!
2017. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is totál úgy vagyok vele mint a #2es. ha nem akarod (még) elmondani a szüleidnek vagy barátaidnak, beszélgess olyannal aki hasonló cipőben jár. én a társkereső oldalakat ugyan nem szeretem, de a neten könnyen találsz olyat, aki megérthet.:)

19/L

2017. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Találkozzunk! :)
2017. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is kipróbálnám lánnyal,biszex vagyok. Én sem tudok mostanában pasik iránt érezni,de csak egy csalódás miatt.

Próbáld ki egy lánnyal aki a közeledben él :)

Aztán meglátod mi is ez,mennyire tetszik!


19L

2017. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetek veled erről, ha szeretnél.

18/LL

2017. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz!
2017. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget, nyugodtan írhattok :)
2017. jún. 2. 23:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak különsen nőknek szóló társkereső oldalak, és szerintem az itteni fórumozók is szívesen ismerkednek! :)
2017. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!