Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összevagyok zavarodva mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevagyok zavarodva mit tegyek? (többi lent) Miért csak a külsőt nézem, ha tudom, hogy a belső fontos?

Figyelt kérdés
3hónapja,hogy nincs barátom, és neki már van barátnője,látom is őket minden nap.Van egy régi ismerősöm akinek tetszek,és találkoztunk, megcsókolt.Nem tudom mi legyen, adnom kell neki egy esélyt úgy érzem, mert komolyak a szándékai.összevagyok zavarodva, nem tudom mit tegyek.
2015. jan. 23. 20:22
 1/6 CptTomato ***** válasza:
100%

Csukd be a szemed, gondolj a csókra jó erősen....

ha egy picit is beindulsz tőle akkor adj esélyt neki ha nem... akkor meg ne.

2015. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a gyors csókot,az övé az volt.
2015. jan. 23. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a szíveddel vágysz rá, akkor adj esélyt.

Ha viszont az eszeddel, akkor lépj tovább, annak nincs értelme, nem lennél boldog, őt viszont becsapnád.

2015. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira összevagyok zavarodva, hogy doteskeptelen vagyok
2015. jan. 23. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
mind a kettő fontos. nem kell attól szeretned valakit, mert ő érdeklődik irántad. viszont nincs értelme kifejezned az érzéseidet, míg barátnője van a másik srácnak. meg amúgy is csak óvatosan.
2015. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Másik sráccal volt barátommal már nem lesz semmi,igen igaz, de mikor van egy lehetőség mindig megfutamodok
2015. jan. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!