Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi fontos egy férfiben? Belső tulajdonságokra gondolok!

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem első látásra vonzónak kell lennie egy férfinek. Tehát jó megjelenésű és igényes, és olyan férfias.

Na onnan tudom már, hogy milyen a belső tulajdonságokkal rendelkezhet.


,,Szóval és ha az is tetszik akkor minden oké."


Hiszen egyik a másik nélkül nem működik.


pl: ha valaki túlsúlyos ( ez a külső ) akkor nem szeret sportolni ( ez a belső) valószínűleg lusta fajta.


ha valaki külsőleg sportos, akkor belső tulajdonságai azt sugallják, hogy szeret jól kinézni, azaz van önbizalma , igényes, és nem lopja a napot tehát szorgalmas.


Tehát nekem ne mondja azt senki, hogy a belső nem látszik meg a külsőn , de hogy nem, tehát mind a kettő dolog oltárian fontos kell hogy legyen.

2012. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát te nagyon el vagy tévedve - első válaszoló - attól mert valaki túlsúlyos nem attól, van mert nem szeret sportolni, az genetika. Ismerek olyat aki soha nem sportolt mégis úgy néz ki minyha minden nap gyúrna, és olyat - legjobb haverom - aki minden nap sportol és mégis telt.


Kérdező, szerintem ezt neked kell megválaszolnod, magadnak. Ahány nő annyi féle, meg kell találnod azt, aki elfogad olyannak amilyen vagy! Soha ne akarj megváltozni, egy nőért, ha már azzal kezdődik a kapcsolat, h "optimalizálod" magad akkor az régen rossz. Fontos, h a partner elfogadjon olyannak amilyen vagy, és te is őt!

2012. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cash/ad, farok vastagság, bepapucsíthatósági együttható :)
2012. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik ez a sportimádó hozzáállás sokaktól: Aki mondjuk dolgozik naponta 12 óra fizikai munkát, esetleg hétvégén is bevállal valamit néha, otthon is megcsinálja a ház körül, amit kell és a szabadidejében próbál tanulni, hogy többre jusson, de túlsúlyos, az lusta dög. Ha valaki lemegy egy-két órát a konditerembe, amúgy tökmindegy mit csinál, még ha mást semmit, akkor is olyan szorgalmas, hogy csak na! :D

Nekem a páromban a humorérzéke tetszett meg, a közvetlensége, a lazasága, a magabiztossága, hogy az élet minden területén megállja a helyét, ugyanakkor megbízható, jólelkű, segítőkész, érzelmes, odaadó, hűséges.

2012. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan belső tulajdonság, ami fontos lenne a lányoknak.
2012. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magabiztosság! A legfontosabb számomra...
2012. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a 'rossz fiúk', de velem legyen kedves, aranyos, figyeljen rám stb. Legyen határozott, talán ez a legfontosabb.. Érezzem magamat mellette biztonságban, még ha sötét van és vmi nyikorog, akk is érezzem úgy, h nincs semmi pánik, hiszen itt van ő...:) Ha rossz kedvem van, tudjon megvigasztalni és megnevettetni, de komoly is tudjon lenni, ha kell. Az is nagyon fontos számomra, hogy kicsit legyen őrült:D nem a dilis őrültre gondolok most, hanem arra, h legyenek hülye ötletei, valósítsa meg és legyen mellette mindig jó kedvem:D


Persze nincs olyan srác, akik ezeknek a feltételeknek mind megfelelne, úgyhogy az már tökéletesen elég, ha ezeknek a túlnyomó része igaz rá:D

2012. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!