Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tegnap nálam aludt legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nálam aludt legjobb barátnőm, aki búcsúzásnál szájon csókolt engem, össze vagyok zavarodva, mit tegyek? 24L

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm (aki szintén 24 éves) tegnap nálam aludt, az egész napot együtt töltöttük. Azért találkoztam vele, mert egyrészt nagyon kedvelem őt, másrészt pedig, most nagyon bánatos és szeretném támogatni őt. (Az élete a művészetek, akárcsak nekem, ő fest, én rajzolok. Sajnos, nem értik meg a művészetét, nem tud érvényesülni eléggé, ez fáj neki.)


Kellemes eltöltöttük az időt, sétálltunk, elmentünk könyvesboltba is, majd este közösen készitettünk egy rajzot. Jó volt a kedve, kivéve késő este, amikor sírt, én pedig igyekeztem megvigasztalni őt, megöleltem sokszor, volt, hogy én töröltem le könnyeit is.


Reggel, amikor elindúlt hazafelé, megköszönte, hogy kedves voltam hozzá, megölelt sokszor. Azt mondta, "Nagyon szeretlek!" és hogy "Azt érzem, hogy a részem vagy, imádlak téged és..." Ezután a szemembe nézett, majd megcsókolt. Én teljesen ledöbbentem, nem tudtam hírtelen mihez kezdeni, kővé dermedtem. (Korábban csak fiúkkal volt dolgom, még sohasem csókolóztam lánnyal.)


Néztük egymást sokáig, újra megölelt, majd azt mondta, "Szeretlek!" és elindúlt hazafelé. Azóta nem beszélgettünk, nem tudom, mihez kezdjek most. Lehet, hogy szerelmes belém? Vagy miért történt meg a csók?


2016. jún. 29. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Beszélj vele.

Mi honnan tudjuk mit akar?

Te ismered. Bár ezek szerint...

Pasija volt már? Hogyan viselkedik fiúkkal.

Nézet már meg csajt?

Nem hiszem hogy nem vetted észre hogy leszbosz vagy sem.

2016. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jól esett neki, hogy vígasztaltad őt előző este meg hogy kellemesen eltöltöttétek a napot, elérzékenyült attól, hogy milyen kedves és figyelmes vagy vele.

De az is lehet, hogy már régebb óta érzett irántad valamit és úgy érezte, hogy ez a megfelelő pillanat arra, hogy lépjen.

2016. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első Válaszoló!


Még régebben beszélgettünk a leszbikusságról. (Közösen megnéztünk egy olyan filmet, amiben volt leszbikus jelenet. Ez a Fekete Hattyú volt.) Mondtam neki, hogy nekem még nem volt semmiféle élményem lánnyal, de ő azt mondta, már csókolózott lányokkal. Komolyabban azonban sohase beszélgettünk a leszbikusságról. Annyit viszont tudok, hogy fiúval még sohasem volt, ezt ő maga mondta 2 hete. Én azt gyanítom, hogy kapcsolata is volt már lánnyal.

2016. jún. 29. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ott a válasz.


1. Volt már a nyelve csaj szájában. Leszbi.

2. Utalgat neked, hogy te is próbáld ki (vagyis e jött le abból ami írtál), azaz leszbi, és szeretné ha te is az lennél.

3. Ő maga mondta hogy fiúval nem volt, a felsoroltak után pont neked. Azaz akar téged, vagy szeret.


4. Csók... próba szerencse.

2016. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Neked tetszik ő?
2016. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Am a fekete hattyú egy elég elmebeteg film, és az egy jelenet sem az az igazi leszbi jelenet, mint ahogy az sem amikor magához nyúl.


Ami igazán kihozná a barátnődből vagy belőled a leszbit az a:

[link]

2016. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha rajzolsz, akkor az elindúltról töröld le a hosszú ú-t! :)

Rád van kattanva, ha tetszik, feküdjetek össze.

2016. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 meggyespupák válasza:

Sírtam, mert nekem sosem mondtak még ilyen szép szavakat. És szerintem nem csak mondja, hanem úgy is érzi. Szerencsés vagy, hogy ilyen emberre akadtál!

Te hogyan érzel a barátnőd iránt? Mert ő biztosan szerelmes beléd! A legfontosabb kérdés: Le tudnád vele élni az életed?

2016. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hogy érzek a lány iránt? Egyre mélyebben szeretem őt, mindenhol őt észlelem, ha az égre nézek és a felhőket látom, akkor az ő képmása jelenik meg előttem. Tény, hogy még sosem volt dolgom lánnyal, de ez nem azt jelenti, hogy "nem érdekel" a női nem. Eddig hazudtam magamnak, próbáltam letagadni az érzéseim. Ennek viszont semmi értelme nem volt, mert csak bánatos lettem.


Én úgy gondolom, észrevette nálam ezt a dolgot, ezért közeledett felém. A csók pedig (amit én biztos, hogy nem tudtam volna kezdeményezni) édes emlék lett, igaz, akkor ott, abban a pillanatban, nagyon megijedtem.


A mai nap találkozni fogunk személyesen. Sétállni fogunk, beszélgetni, utána lehet, hogy meghívom őt egy teára. Természetesen izgulok nagyon, de szerintem minden rendben lesz.

2016. jún. 30. 07:20
 10/12 anonim válasza:
Na, hogy alakultak a dolgok? :)
2016. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!