Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tegnap nálam aludt legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nálam aludt legjobb barátnőm, aki búcsúzásnál szájon csókolt engem, össze vagyok zavarodva, mit tegyek? 24L

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm (aki szintén 24 éves) tegnap nálam aludt, az egész napot együtt töltöttük. Azért találkoztam vele, mert egyrészt nagyon kedvelem őt, másrészt pedig, most nagyon bánatos és szeretném támogatni őt. (Az élete a művészetek, akárcsak nekem, ő fest, én rajzolok. Sajnos, nem értik meg a művészetét, nem tud érvényesülni eléggé, ez fáj neki.)


Kellemes eltöltöttük az időt, sétálltunk, elmentünk könyvesboltba is, majd este közösen készitettünk egy rajzot. Jó volt a kedve, kivéve késő este, amikor sírt, én pedig igyekeztem megvigasztalni őt, megöleltem sokszor, volt, hogy én töröltem le könnyeit is.


Reggel, amikor elindúlt hazafelé, megköszönte, hogy kedves voltam hozzá, megölelt sokszor. Azt mondta, "Nagyon szeretlek!" és hogy "Azt érzem, hogy a részem vagy, imádlak téged és..." Ezután a szemembe nézett, majd megcsókolt. Én teljesen ledöbbentem, nem tudtam hírtelen mihez kezdeni, kővé dermedtem. (Korábban csak fiúkkal volt dolgom, még sohasem csókolóztam lánnyal.)


Néztük egymást sokáig, újra megölelt, majd azt mondta, "Szeretlek!" és elindúlt hazafelé. Azóta nem beszélgettünk, nem tudom, mihez kezdjek most. Lehet, hogy szerelmes belém? Vagy miért történt meg a csók?


2016. jún. 29. 13:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

13:24


Összejöttünk és nagyon boldogok vagyunk! :) Imádom őt, nagyon szeretem ezt a csodálatos lányt és ő is engem. Most úgy érzem, ameddig élek, vele szeretnék maradni, sosem voltam még ilyen szerelmes. Minden rendben, támogatjuk egymást, természetesen vannak nehézségeink, de mindenkinek vannak. A hétvégén is együtt alszunk, már alig várom. :)

2016. aug. 30. 17:39
 12/12 anonim válasza:

13:24 -es vagyok.


Húúú, dejó :) Sok-sok boldogságot! :)

2016. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!