Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti ezt milyen irányultságnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt milyen irányultságnak mondanátok? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

19/L

Ha ránézek egy átlagos férfira, és el kell képzelnem, ahogy hozzám nyúl, egyenesen kiver a víz. A legtöbbjük kicsit sem fog meg, annyit látok bennük, hogy izmosak/nagydarabok és szőrösek, engem pedig taszít ez a fajta megjelenés, a feminin vonásokat és a gyermeki bájt szeretem (pl. a fiatal DiCaprio tetszett, illetve az ázsiai fiúk, de nem mondanám, hogy szexuális vágyat érzek rájuk nézve, inkább csak nem borzongok bele, ha elképzelem magam velük).

Ennek ellenére érdekel maga a pénisz, szoktam fantáziálni arról, hogy valaki (nem konkrét személy) alaposan a magáévá tesz.

A női test minden porcikája izgat, nem nagyon vannak kikötéseim, sokféle szépségre nyitott vagyok. Újabban azt vettem magamon észre, hogy simán le tudnék feküdni legalább minden második nővel, akit meglátok az utcán.

Korábban, még 12 és 15 éves korom között mutattam valamiféle gyermeteg, kezdetleges érdeklődést velem egykorú fiúk felé, viszont aztán (16 éves fejjel) sikerült nagyon beleszeretnem egy lányba, elég sokáig szenvedtem is miatta, teljesen más szint volt, mint a korábbiak. Jelenleg szintén egy nőre vagyok rákattanva, jó lenne, ha meg tudnám hódítani.

Szerintetek mi van velem? Eddig biszexuálisként identifikáltam magam, de egyre inkább úgy érzem, hogy ez nem állja meg a helyét.



2017. jún. 6. 00:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szetintem biszex vagy, de a lányok vonzanak jobban, viszont a fiúktól sem zárkózol el.
2017. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
szerintem is biszex mintha csak magam olvastam volna teljesen ugyan így vagyok ezzel :D
2017. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A nagy részével egyet értek :D Bár én nem bírnám se a mű se az igazi péniszt. De így pl. én is megnézem az ázsiai fiúkat, meg olyan édesek, kis femininen, talán még 1-1 híresebb színész is bejön (Dominic Sherwood pl annak ellenére, hogy nagyon is férfias, de pl. egy hozzá hasonló kaliberű sem), pedig mindig lányokba voltam szerelmes, ők vonzottak szexuálisan. Bár tipikusan olyan vagyok, hogy annak a teste érdekel, akit szeretek is.

Egy tízes skálán, ahol a 0 a hetero és 10 a homoszexuális, erős 8-9-nek titulálnám magamat, ami sok ahhoz, hogy biszexuálist mondjak, de kevés a leszbikushoz. Mert ki tudja, valójában tetszene-e valaha férfi... :D


17/L

2017. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Úgy látom, a válaszok sem teljesen egyöntetűek.


#2: Tudom, hogy másmilyen fiúk is léteznek, bár ritkák, mint a fehér holló. Írtam, hogy "a legtöbbjük".


#3: Abban biztos vagyok, hogy hetero soha az életben nem leszek. Már 6-7 éve sem éreztem magam annak, ugyanis akkor jöttek az első szexuális töltetű gondolataim, méghozzá lányokról (fel is izgultam tőlük rendesen).


#5: Igen, jó lenne egy párkapcsolat, csak az a baj, hogy "kipróbálom" alapon nem tudnék belemenni egybe sem, muszáj, hogy már előtte ismerjem és szeressem az illetőt, különben nem esik jól ölelgetni őt és fogni a kezét. Ez meg elég időigényes folyamat.

Viszont lehet, hogy szexelnem ettől függetlenül kellene, kérdés, hogy hol találhatok partnert rá.


#8: Jó kérdés, leginkább azt gondolom, hogy amennyiben egy ilyen fiúnak igazán fontos lennék, és én is kedvelném őt, mint embert, idővel tudnám viszonozni a szerelmét, és ezáltal a szex is működhetne köztünk. Persze részemről ez csak spekuláció, és nincs semmi garancia rá, hogy tényleg megtörténne a valóságban, hiszen nem volt rá példa még.


Sosem gondoltam magamra leszbikusként, új nekem ez a megközelítés, szóval nem tudom, mi az, amit csak a későbbi "elfogadott" hetero élet reményében erőltetek magamra, és mi fakad belülről. Jól látjátok, fogalmam sincs, hogy hová tartozom, sajnos nem mindenkinek adatik meg a korai tapasztalatszerzés és öndiagnózis.

(Lehet, mégis csak van létjogosultsága a Kinsey-skálának, és én vagyok az élő példa a 4-re vagy az 5-re.)

2017. jún. 6. 20:06
 15/23 A kérdező kommentje:
#13, a te helyzetedet nagyon átérzem egyébként, majdhogynem minden szavad igaz rám is. Mondjuk nem tudom, bírnám-e a hús-vér péniszt a gyakorlatban, talán én sem. Csak az a fix, hogy néha szívesen gondolok rá.
2017. jún. 6. 20:12
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]


Kinsey is tudta már, hogy az embereket nem lehet három kategóriába sorolni. Sokáig azt hittem, hogy teljesen biszex vagyok (tehát a 3-as számú), de most már tudom, hogy inkább 2-es. Mások is csináltak ilyen skálákat, ha nagyon be akarod magad kategorizálni, akkor nézz utána kicsit. :)

2017. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jaj, csak most olvastam el, ezek szerint ismered ezt a skálát. :D
2017. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

:D

Azért köszönöm a válaszodat, és mindenki másét is.

2017. jún. 6. 20:54
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hasonló szituációban vagyok/voltam; ha muszáj valamit mondanom, biszexnek vallom magam.

Pár éve beleszerettem egy lányba. Egészen addig heteronak gondoltam magam (azaz nem gondoltam magam semminek, fel se merült bennem, hogy akár a lányokhoz is vonzódhatok; bár utólag visszagondolva talán voltak erre utaló "jelek") Voltak kisebb "rajongásaim" fiúk iránt, de egyikbe se gondoltam bele igazán/nem tudtam konkrétan mit akarok tőlük. Aztán jött ez a lány, és teljesen átformálta az eddigi "világképemet". Ő volt az első, akinél tényleg éreztem, hogy vonzódom hozzá fizikailag, aki tényleg közel állt hozzám, akivel együtt szerettem volna lenni; minden értelemben. Ahogy sikerült helyére tennem ezt az érzést, elgondolkodtam ezen az egészen: akkor most mégis mi van; biszex vagyok, vagy akár leszbikus? Kényszeresen próbáltam más lányokkal (és fiúkkal) elképzelni magam, hogy "megfejtsem", de csak egyetlen dolgot tudtam biztosra; hogy őt akarom. Aztán előbb utóbb rájöttem, hogy általánosságban is érdekelnek a lányok, és nyitott vagyok egy leszbikus kapcsolatra, sőt… azt éreztem, hogy bár nem hagynak teljesen hidegen a fiúk; mégis mindenképp egy lánnyal akarok lenni, velük tudom jobban elképzelni a szexet/kapcsolatot. Ennek ellenére mégsem éreztem magam teljesen leszbikusnak, bár inkább hajlottam afelé. De végül rájöttem, hogy vonzódom a fiúkhoz is; csupán nem tudom meddig "jutnék el velük". Nyilván ezen segítene, ha lenne némi tapasztalatom, de sajnos nincs. Ennek ellenére ki tudom jelenteni biztosra, hogy mindkét nemhez tudok vonzódni.

Tehát, a lényeg: valamilyen szinten jól esik bekategorizálni magad, tudni hogy "hol a helyed"; de személy szerint engem frusztrál, ha az emberek ezt elvárják tőlem. Talán az előítéletek miatt (sokszor mindkét oldal visszautasítja a biszexeket), mert rögtön bizonyos dolgokat feltételeznek, amik nem igazak rám...vagy egyszerűen nem vesznek komolyan/összezavarodnak az emberek. Nem kell egyformán/azonos szinten vonzódnod mindkét oldalhoz, ahhoz, hogy biszexnek mondhasd magad. De ha azt érzed, hogy a leszbikus jobban illik rád, mert elsősorban lányokkal tervezel; akkor az vagy. Ezek itt nem kőbevésett szabályok, csupán "mesterséges" jelzők. Szerintem legalábbis. Legtöbb esetben a szexualitás nem ilyen fekete-fehér. Senki nem fogja neked megállapítani, hogy "mi vagy". Te vagy az egyetlen, aki ezt megmondhatja. Már ha szükség van-e erre egyáltalán...


17/L

*Bocs a sok rizsáért, de ez most így kijött belőlem...remélem, segítettem valamit. :D

2017. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért akarod magadat mindenáron fel cédulázni?
2017. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!