Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Össze vagyok zavarodva?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés
Nos, leszbikusnak tartom magamat. Testileg-lelkileg vonzanak a nők, ez egy teljesen biztos tény. Az is, hogy a pasik testileg nem. Viszont most megismerkedtem egy aranyos (és nagyon is helyes) sráccal, és továbbra is azt tudom mondani, hogy semmi képpen nem tudnék lefeküdni vele, viszont kedvelni "úgy" igen. Amolyan biromantikus homoszexuális szituáció. Viszont szexuális érintkezés nélkül nincs is értelme az egésznek, nem? Óvatosan kéne bánnom vele, hogy ne próbálkozzon esetleg be? Mert úgy vettem észre, hogy nagyon jól elbeszélgetünk, és nem tudja rólam, hogy csajpárti vagyok. Vagy egyszer egy az egybe ki kéne tálalnom neki? (Beszéltünk a melegségről, valahogy becsúszott a témák közé és egy abszolút elfogadó fajta) Aztán majd ha így is akar valamit, akkor majd lesz valahogy?

2016. okt. 23. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki :) nincs ezzel semmi baj ha meg nem fogadja el h te ilyen vagy akkor igy jart az mar az o hibaja nekem is van leszbikus baratn sot meleg haverom is es imadom oket de azert szerintem egy probat meg erne h le fekudjetek ha mar a lelke ugymondv vonz
2016. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudnék és nem is akarnék mêg csak pettingelni sem vele :/ Sajnos nekem már a gondolat is teljesen idegörlő, hogy akár mondjuk a fenekem megfogja. (Pedig nem vagyok prűd, sem szűz. Legalább is nővel) De a csókkal még úgy-ahogy nincs gondom.
2016. okt. 23. 01:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól tennéd, ha mielőbb elmondanád neki. Joga van tudni, hogy mire számítson.
2016. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy belé szerelmes.. Ha az lennél akkor szexuálisan is vonzana.. Lehet csak nagyon érdekel de nem "úgy"
2016. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy szerelmes vagyok, mert eddig csak 2x találkoztunk. Csak hogy nagyon érdekel. :)
2016. okt. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!