Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat/izgatott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat/izgatott, amikor kamaszkorotokban tesicuccban láttátok a fiú osztálytársaitokat? Nálatok mi volt a kötelező öltözet? Vannak történeteitek tornaórákról?

Figyelt kérdés
Amikor én jártam suliba (30-as éveimben járok) még fehér atlétatrikó és rövid tornanadrág volt a kötelező viselet.Sok fiú osztálytársam kamaszon már izmosodott,egyre szebb testük lett,és ez az öltözet ezt jól kiemelte.Csapatjátékoknál meg időnként a fiúk egyik felének le kellett venni a trikót,mert nem mindig volt elég szalag.Nekem akkor nagy élmény volt látni őket félmeztelenül.. Bár ez az öltözőben is megtörtént,de azért 45 percen keresztül más volt a dolog.

2019. jan. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%
Engem ezek a tesi előtti és utáni öltözések mindig nagyon felizgatnak, van néhány srác akinek jó teste van
2021. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
mi atlétatrikóba meg kék naciba vagyunk. Nem sok fiunak szőrös a legtöbben már most borotválják. Kilógok a sorból mert nekem elég bozontos .
febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
72-es mennyi idos vagy?
febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Gimiben több osztálytársammal együtt kolisok voltunk, így nem csak tesi cuccban de meztelenül is láttam mindegyiket. Arra emlékszem hogy az egyiknek csomag alapján azt gondoltam hogy nagyon nagy farka lehet, aztán mikor lekerült a boxer kiderült, hogy egyáltalán nem.
márc. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

74

Én is hasonló, csak nekem volt fordított élményem is. Azt hittem, semmi extra, aztán mikor levette a boxert is, nem akartam hinni a szememnek :)

márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk 15 percesek a szunetek, szvl van idonk tusolni, ha olyan volt a tesi, h nagyon megizzadtunk, pl duplatesi utan. Akkor a legtobben pucerak, de vannak akik sosem zuhanyoznak. Van par srac akinek jo nagy odalent, a boxerek csak igy dudorodnak. Szinten kolis vagyok, ott viszont lattam szobatarsamet, qki egyebkent nem zuhanyzi tesi utan. Nalunk fejer lolo es rovidgatya a ruha. Neha nalunk is az egyik csoat felmesztelen.

17F

aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!