Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat/izgatott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat/izgatott, amikor kamaszkorotokban tesicuccban láttátok a fiú osztálytársaitokat? Nálatok mi volt a kötelező öltözet? Vannak történeteitek tornaórákról?

Figyelt kérdés
Amikor én jártam suliba (30-as éveimben járok) még fehér atlétatrikó és rövid tornanadrág volt a kötelező viselet.Sok fiú osztálytársam kamaszon már izmosodott,egyre szebb testük lett,és ez az öltözet ezt jól kiemelte.Csapatjátékoknál meg időnként a fiúk egyik felének le kellett venni a trikót,mert nem mindig volt elég szalag.Nekem akkor nagy élmény volt látni őket félmeztelenül.. Bár ez az öltözőben is megtörtént,de azért 45 percen keresztül más volt a dolog.

2019. jan. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:

"1980-as évek, trikó, rövidnadrág.


Miért, később változott valami?"


Igen.A legtöbb helyen trikó helyett pólót kérnek.Én például a 90-es évek végén,2000-es évek elején jártam gimibe,és addigra ott már póló volt atléta helyett.Általánosban még trikót kértek.A rövidnadrág az maradt a felszerelés része.

2019. febr. 17. 23:54
 22/76 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem kb. 4-5 évvel ezelőtt volt utoljára tesiórám, de az már ilyen érettségi utáni továbbképzés volt, tehát mondhatom, hogy az egész osztály felnőtt "férfiakból" állt. Kötelező ruha addigra már nem volt nekünk, csak kérték, ha lehet, akkor rövidnadrág és póló legyen. Se szín, se hossz nem volt megkötve. (A hosszt azért írom, mert középsuliban kikötötte a tesitanárunk, hogy a fiúknak csak térd alá érő rövidnadrág lehet, mert nem kíváncsi a combokra, a lányok meg nyugodtan vegyenek cicanadrágot...)


Viszont így továbbképzésen együtt voltunk egy másik, továbbképzős szakkal, amit úgy kell elképzelni, hogy egy kicsi öltözőben 2, néha 3 osztálynyi fiú/férfi öltözött eléggé közel egymáshoz, volt lehetőség mindent szemrevételezni elég közelről :)


Aztán volt egy időszak, amikor áthelyeztek minket egy másik épületbe öltözni, ott meg csináltak páran olyanokat az osztályból, hogy a zacsijukat előkapták és azt lóbálva rohangáltak az öltözőben, azon versenyezve, hogy kié csattog hangosabban... ;)


Drága jó iskolás évek :)

2019. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
96%

hűűű azok a klassz gimis és edzéses tusolós emlékek ... na igen, szép időszak.

aztán volt nem is egy, amelyik hajlamos volt elfelejteni 10 percre h heteró, de hát ettől volt izgalmas.

én azt bánom h egyáltalán kellett bármi ruha, jobb lettz volna ha ruha nélkül lett volna a tesi

2019. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:
És milyen ruha kellett? Mennyit mutatott meg?:)
2019. márc. 16. 10:50
 25/76 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt szerettem ha a fecskében vagy a boxerban lehetett látni kinek mekkora a lőcse
2019. márc. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
100%

hát még az öltöző .. pláne mikor egymásra csúszott az előző és következő osztály a szünetben, és egyszerre ott volt 40 srác meztelenül. huhhh, azért kemény volt, meg kell hagyni.

ehhez képest a trikó nélküliség elég enyhe élmény :)

2019. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az volt mikor úszni kellett menni és kikötötték hogy csak fecskében lehet, na hát az szuper volt voltak mutatós csomagok közé tartozott az enyém is
2019. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk nem volt ilyen kotelezo viselet, de volt heti 1x úszás óránk, és ott sokszor mertuk ossze, meg h kinek szorosodik mar. Emlekszem nekem eleg hamar elkezdett, meg volt egy ido, amikor hirtelen tok sokat nott. Akkor eleg furan ereztem magma, de igy utolag visszaemlekzve tok izgi.


29/f

2019. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
100%

En csak arra emlekszem bar ez nem tesioras story hanem hogy egyik oasztalytarsammal aki elottem volt a nevsorban be kellett menni az orvosi rendelobe es felmezetelenre vetkozni es neztem a felsotestet szepnek lattam meg arra gondoltam hogy o mar elmult 13 eves en meg csak nyaron leszek annyi

Meg kirandulason akartam smacizni egy sraccal bar nem tudom hogy kepzeltem el de az is lehet hogy csak arra gondoltam hogy megcsokolnam

2019. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
Hú igen,az orvosi vizsgálatokon nekem is volt ilyen.Sokszor csak lopva mertem nézni hogy sok osztálytársamnak milyen szép felsőteste van.
2019. máj. 10. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!