Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat/izgatott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat/izgatott, amikor kamaszkorotokban tesicuccban láttátok a fiú osztálytársaitokat? Nálatok mi volt a kötelező öltözet? Vannak történeteitek tornaórákról?

Figyelt kérdés
Amikor én jártam suliba (30-as éveimben járok) még fehér atlétatrikó és rövid tornanadrág volt a kötelező viselet.Sok fiú osztálytársam kamaszon már izmosodott,egyre szebb testük lett,és ez az öltözet ezt jól kiemelte.Csapatjátékoknál meg időnként a fiúk egyik felének le kellett venni a trikót,mert nem mindig volt elég szalag.Nekem akkor nagy élmény volt látni őket félmeztelenül.. Bár ez az öltözőben is megtörtént,de azért 45 percen keresztül más volt a dolog.

2019. jan. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
100%
hát nem kizárt, ha éppen úgy alakulnak a dolgok ... de esélyesebb egy esti edzés után az öltözőben (tapasztalat)
2020. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
100%
Fehér póló és rövidnadrág. Egyszer amikor öltöztünk át egy fiúnak merev volt a farka, de nem tudtam nagyon megnézni mert megláthatta volna, de nagyon izgató volt.
2020. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annyi, hogy fekete vagy kék rövidnadrág és fehér póló vagy trikó.nálunk is vannak ilyen izmoskák. focizni szoktunk ilyen félpucér-pólós felállásban mi is, meg némelyik a szerteremben se vesz pólót.
2020. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tesi cucc ne annyira izgatott. Sokkal inkább az öltöző, vagy a félmeztelen felsőtest látványa az órán.
2020. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úszás után öltözött az egyik fiú, és miután levette az uszónadrágját, csak úgy leült egyszáll faszban beszélgetni. Már elkezdett neki nő i a szőr, (nekem nem) de valószinuleg amugyis elkezdtem volna bámulni. Ő meg látta hogy bámulom és rámszólt. De sajnos nem 'torkozott meg'.
2020. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elég lazák voltak, nem volt kötelező öltözet, az volt a lényeg, hogy sportoláshoz megfelelő legyen

20F

2020. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kötelező egyen póló, illetve piros nadrág volt.

Slusszmomentum, hogy kevés volt az öltöző, így a végzősökkel együt öltöztönk, ők meg nem voltak szégyenlősek, volt aki átvette a gatyát, volt aki törölgette a félálló farkát, úgy hogy a hegye ki is látszott, miközben csajokról beszélgettek. Ingyen mozi volt a javából. Ez 9. 10. ben történt. 18/f

2020. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatna, főleg, ha engem használnak:D
2020. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
80%
Erre csapatod még mindig?
2020. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt kötelező egyenviselet, csak "sportcuc/melegítő".

Valamint osztott és összevont tesiórák, pl A + B osztály fiuk tesi, lányok földrajz, majd köv órán fordítva. Ugyanígy C+D osztály.

Nem tornáztunk együtt a fiuk és a lányok már alsó tagozat 4. osztálytól sem.

2021. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!