Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat/izgatott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat/izgatott, amikor kamaszkorotokban tesicuccban láttátok a fiú osztálytársaitokat? Nálatok mi volt a kötelező öltözet? Vannak történeteitek tornaórákról?

Figyelt kérdés
Amikor én jártam suliba (30-as éveimben járok) még fehér atlétatrikó és rövid tornanadrág volt a kötelező viselet.Sok fiú osztálytársam kamaszon már izmosodott,egyre szebb testük lett,és ez az öltözet ezt jól kiemelte.Csapatjátékoknál meg időnként a fiúk egyik felének le kellett venni a trikót,mert nem mindig volt elég szalag.Nekem akkor nagy élmény volt látni őket félmeztelenül.. Bár ez az öltözőben is megtörtént,de azért 45 percen keresztül más volt a dolog.

2019. jan. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
90%
Ez még ált suli volt, nyolcadik. Kék rövidgatya és piros póló vagy atléta volt az egyenruha - ő persze az atlétás verziót választotta :)
2019. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
88%
jo kis tesi orák :P sexi csomagok a gatyában :P mondjuk én ugyanugy nezegetem az edzöteremben az izmos jo popoju nagy csomagu fiukat :P
2019. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
95%

volt pár nagyon helyes izmos oszttársam, focista és vizilabdás srác is hibátlan testtel :) őt mindig jó volt nézni

a lányok mindig jöttek nézni ha foci volt és akor több srác ledobta a pólóját

2019. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:

13-as: Akkor nálatok póló volt már a kötelező felső?Gondolom később jártál már suliba.

Azért nem lehetett rossz nézni így sem a jó testű focista,illetve vízilabdás srácokat.:)

2019. febr. 10. 18:46
 15/76 anonim ***** válasza:
95%

Igen valamilyen póló és rövid gatya

A vizilabdás srác sokszor nem vett boxer alsót a gatya alá, szerettem nézni amikor vetkőzik :))

2019. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
93%
Fehér trikó, két tornagatya. Izgatott, de az öltöző is...
2019. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:
Melyik évtizedben volt ez?Általános vagy középiskola? A trikó a klasszikus fehér ujjatlan atléta volt? A labddajátékoknál hogyan zajlott a csapatok megkülönböztetése?
2019. febr. 17. 19:02
 18/76 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek jan. 28. 21:04

Csupasz test azt jelenti, szőrtelen.

2019. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
87%

1980-as évek, trikó, rövidnadrág.

Miért, később változott valami?

2019. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában már volt vetkőzés is. Egy nagyon kicsi méretű, izmos, magas fiú mindig meztelenre vetkőzött óra után, azt mindig sóvárogva néztem.
2019. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!