Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat/izgatott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat/izgatott, amikor kamaszkorotokban tesicuccban láttátok a fiú osztálytársaitokat? Nálatok mi volt a kötelező öltözet? Vannak történeteitek tornaórákról?

Figyelt kérdés
Amikor én jártam suliba (30-as éveimben járok) még fehér atlétatrikó és rövid tornanadrág volt a kötelező viselet.Sok fiú osztálytársam kamaszon már izmosodott,egyre szebb testük lett,és ez az öltözet ezt jól kiemelte.Csapatjátékoknál meg időnként a fiúk egyik felének le kellett venni a trikót,mert nem mindig volt elég szalag.Nekem akkor nagy élmény volt látni őket félmeztelenül.. Bár ez az öltözőben is megtörtént,de azért 45 percen keresztül más volt a dolog.

2019. jan. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
87%
Én is szerettem őket látni izgalmas volt nagyon. Ohh hányszor elsültem rájuk! Rég volt
2019. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
38%
De még mennyire izgattak a fiúk és a lányok is. Szívesen bevezetném a meztelen felsőtestet tesiórán. Lányoknak meg a tornadresszt.
2019. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk már nem volt ilyen szerencsére és én mivel vékony voltam nem szerettem a tesi órát. Viszont nálunk általánosban volt egy csávó aki bukott volt. 2x is. Így mikor mi 14 ő már 16 volt és már full szőrös meg nagy farka volt. Folyton lóbálta, stb. Mindenki látta így. Sőt volt, hogy közösen a fiúk a WC-n kiverték. Én is. Az kb arról szólt, hogy mindenki felmérte másnak szőrös-e mekkora, stb. Tehát nem kell rosszra gondolni, mert nem volt abban más. Ez az emlékem. Akkor még én nem tudtam, hogy meleg vagyok tudatosan csak sejtettem.
2019. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:

"Nekünk már nem volt ilyen szerencsére"


3-as: Nektek már póló volt? Zavart volna,ha trikóban kell tornázni? Ha igen,mi miatt? Vagy a félmeztelen/felsőt hordó csapat zavart volna csak?

2019. jan. 28. 16:53
 5/76 anonim ***** válasza:
96%
Engem öltözőben, öltözés közben izgatnak a srácok az iskolában, nálunk amúgy fehér póló, rövidnadrág van 19f
2019. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
92%

Általánosban egy vékony, de formás, csupasz testű fiú mindig nagyon rövid és szoros rövidnadrágban volt, alig tudta magára, majd lehúzni. Ez volt a napom fénypontja, mert mellette ültem, és folyton figyeltem. De sajnos soha nem csúszott le az alsónadrágja.

Később felnőtt, és egy pocakos, csupaszőr bácsi lett belőle.

2019. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
A csupasz testűn mit értesz? Atlétában kellett tesizni?
2019. jan. 28. 21:04
 8/76 anonim ***** válasza:
94%
Mi fehér atlétában és kék tornanadrágban voltunk.Ha a tesi az utolsó óra volt, akkor páran zuhanyoztunk. Az már izgalmasabb volt
2019. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
90%
Én azt imádtam amikor az egyik izmos (kajakos) srác otthonhagyta a tornacipőjét és mezítláb tesizett. Már akkor is eléggé lábfetisiszta voltam és alig bírtam levenni a szemem a csupasz talpairól, vádlijáról, combizmairól, legszívesebben megrágcsáltam volna :D
2019. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
És ezen kívül mit hordott az izmos kajakos srác:)? Volt kötelező öltözet? Melyik időszakban voltál általános sulis/gimis?
2019. jan. 28. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!