Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat/izgatott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat/izgatott, amikor kamaszkorotokban tesicuccban láttátok a fiú osztálytársaitokat? Nálatok mi volt a kötelező öltözet? Vannak történeteitek tornaórákról?

Figyelt kérdés
Amikor én jártam suliba (30-as éveimben járok) még fehér atlétatrikó és rövid tornanadrág volt a kötelező viselet.Sok fiú osztálytársam kamaszon már izmosodott,egyre szebb testük lett,és ez az öltözet ezt jól kiemelte.Csapatjátékoknál meg időnként a fiúk egyik felének le kellett venni a trikót,mert nem mindig volt elég szalag.Nekem akkor nagy élmény volt látni őket félmeztelenül.. Bár ez az öltözőben is megtörtént,de azért 45 percen keresztül más volt a dolog.

2019. jan. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:
50-es: Mesélnél bővebben?:)
2019. aug. 11. 22:25
 52/76 anonim ***** válasza:
100%

persze,izgivolt,sőt volt két srác akikkel kivertük

egymásnak.

2019. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
87%

52

jó hát a közös verés meg egymásnak verés sztem az ilyen sport meg hasonló fiúközösségekben alap ... biztos van ahol nem, de azért én is elég sok ilyenről tudok. és ettől egyik se lesz homi, ez csak poén nekik.

2019. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
100%
Csak az átöltözés miatt vártam mindig a tesit. :D Kék vagy fekete gatya és fehér póló volt a kötelező. Olyan volt egyszer hogy egyik osztálytársamnak elég feszülős gatyája volt és teljesen jól látszott a csomagja. Amikor felmentésem volt de bent ültem tesin egész végig őt néztem és óra közepén kikéretőztem wcre de igaziból miatta kellett recskáznom. :D
2019. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
Én az öltözőben sokszor alig mertem ránézni azokra a fiúkra,akik tetszettek,annyira jól néztek ki.Nem akartam,hogy kiderüljön mi a helyzet.Persze abból semmire sem következtettek volna,hogy rájuk nézek,de akkor még ezt nem tudtam...
2019. dec. 13. 14:25
 56/76 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy osztálytársam, aki elég magas volt, kidolgozott, izmos test, barna bőr, sajnos csak alsógatyában láttam, viszont brutál nagynak tűnt a farka így is. Aztán hallottam máshonnan, hogy nagyon nagy farka van.

Bejött külsőleg, de egy nagyképű fa.sz volt amúgy.

2019. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
86%

56


miért nem rántottad le róla hirtelen? :) én simán megléptem volna már csak kiba--ból is...

2019. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
89%
Én most járok tizedikbe gimnáziumba és a tesi órák előtte átöltözések a kedvenceim. Nekünk nem volt kötelező viselet és csapatjátékoknál is átlalában egyik csapat meztelen a másik pólós maradt. Húú az én osztályomba olyan sok helyes és jó testű gyerek jár: van aki rendszeresem jár konditerembe és látszik is az eredménye, kockás has, nagy bicepsz, széles hát, valakinek a hasán már pelyhedzik és látszik az a bizonyos a csík a fanszőrtől felfelé azt imádom. Van olyan is akinek nagyon nagy vádlija és izmos lába van és olyan aki kb minden alkalmat megragad hogy megfeszítse a karját, az nagyon bejön. Már a gondolatuktól is felizgultam ja meg mikor gatyába csapkodják egymást a ruhájukkal...
2020. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%

58-as, ez nagyon izgatóan hangzik.

Remélem, összejön egy kis kaland valamelyikükkel ;)

2020. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
100%
Persze tesioran az osszes fiu kaphato egy kis fiuszexre
2020. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!