Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat/izgatott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat/izgatott, amikor kamaszkorotokban tesicuccban láttátok a fiú osztálytársaitokat? Nálatok mi volt a kötelező öltözet? Vannak történeteitek tornaórákról?

Figyelt kérdés
Amikor én jártam suliba (30-as éveimben járok) még fehér atlétatrikó és rövid tornanadrág volt a kötelező viselet.Sok fiú osztálytársam kamaszon már izmosodott,egyre szebb testük lett,és ez az öltözet ezt jól kiemelte.Csapatjátékoknál meg időnként a fiúk egyik felének le kellett venni a trikót,mert nem mindig volt elég szalag.Nekem akkor nagy élmény volt látni őket félmeztelenül.. Bár ez az öltözőben is megtörtént,de azért 45 percen keresztül más volt a dolog.

2019. jan. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
100%
A félmeztelen látvány mindig tutira bejött nekem. Inkább a tornagatya dívott magában.
2019. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
97%

30

már hiányoltam az orvosi vizsgálatos dolgot. vmiért ezt olyan traumaként adja elő a legtöbb srác, h egy vicc. de akkor örömmel olvasom h neked ez nem okozottt mindenféle lelki problémákat :D

2019. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:
32-es: Nem,nem okozott lelki traumát az orvosi vizsgálat.És a többiek sem tűntek traumatizáltnak.:D De semmi nincs is az egészben.
2019. máj. 25. 20:51
 34/76 anonim ***** válasza:
100%

Izgatni izgatott volna, de fel voltam mentve tesiből, így nemigen láttam öltözni pasikat. Na meg olyan gimiben jártam, ahol alig voltak fiúk. Nem volt előírva, hogy pontosan milyennek kell lennie a tesicuccnak. Majdnem mindegy volt mit vettek fel, csak látszódnia kellett, hogy ez bizony tesire használható. Nem sok olyan eset volt mikor néztem őket. Az egyik okot már fent leírtam, a másik ok az volt, hogy nem akartam feltűnően lesni őket, kerültem minden olyan esetet ahol gyanakvásra adhattam volna okot másságomra. Így nem is mentem be az öltözőbe semmilyen indokkal.

Általánosban még tesiztem, de mivel elég szégyenlős voltam (még most is az vagyok), ezért mindig direkt "késve" mentem be öltözni és sietve váltottam ruhát, semmi másra nem figyeltem.

Csak néhányszor fordult elő, hogy néztem másokat.

Általánosban egyszer, amikor még évvége előtt a melegben kint fociztak a fiúk (már alig volt tanulnivaló, majdnem minden órán csak úgy kimentünk). Közülük néhányan félmeztelenek voltak. Láthattam egy végzős srác felsőtestét messziről (nem kellett óvakodnom, mivel úgy néztem ki, mint aki a meccset figyelte volna). Eléggé felkapta a figyelmem, végig őt néztem, izgató volt.

Később már csak úgy kerülhettem ilyen helyzetben a kollégiumban, hogy magam semmit sem csináltam ezért, hanem mások kezdtek el számomra látható módon meztelenül tusolni. Ezek mind úgy voltak, hogy én csak úgy tettem-vettem a tükör előtt az üres mosdóban (fogat mostam/ hajat vasaltam/fésültem. Tényleg nem azért mentem be, hogy kukkolgassak) és hirtelen bejött egy vagy több srác, letették a törülközőjüket az ablak párkányára, bementek a függöny nélküli de fallal elválasztott tusolófülkékbe és elkezdtek tusolni. Én pedig láthattam az egész testüket a tükörben. Nem szándékosan, de elkerülhetetlenül nézhettem a testüket, és mindig addig voltam bent míg végeztem. Ha fogat mostam, akkor csak 2-3 percig, ha viszont hajat vasaltam akkor akár végig (tényleg sokáig tart nálam megcsinálni). Amint végeztem, rögtön elhagytam a helységet, nem próbáltam tettetni azt, hogy még ott kell lennem. Ilyen esetek random fordultak elő a nap bármely órájában. Volt úgy kb 46 eset így a két év alatt.

2019. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam:)

Csak eleg diszkréten kellett nézni őket, de sikerült

2019. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
81%

kb 46 eset :DDDD

a kis kényszeres ...


ha észrevették volna h őket lesed, aszem nem úsztad volna meg előbb-utóbb egy alapos térdeltetés nélkül ... hallottam már ilyet. aztán vasalhattad volna a hajad utána

2019. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
100%
szia mesélhetnél kedves előttem hozzászóló
2019. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
70%

semmi extra, csak ha kellően macsó, belevaló srác az illető, hamar kiszúrja, h a kishomár őt sasolja, és nem fog sokat tökölni, secperc és a tusoló egyik sarkában találja magát és úgy megtorkoztatja h többet a tusolóba se fog bemenni ha vannak mások is ....


de ez nem egyedi eset, szal sztem nem kell annyira részleteznem. koleszokban, egyéb fiúközösségekben elég hamar elcsúsznak a legkisebb banánhéjon is, csak ők gondolják h nem veszik észre a heterók. de sebaj, én bírom igazából a helyzetet :)

2019. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
67%
A hajvasaló fiúkat nem ****zzák le rögtön manapság? Én rögtön arra gondolnék, meleg az illető, hát még a tizenévesek.
2019. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
82%

tegnap 07:31

A megtorkozás mit jelent? Ha ennyire utálja a melegeket, akkor miért viselkedik melegként? Vagy épphogy egy szélsőséges szexualitású meleg az illető?

2019. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!