Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki megszállottan homofób az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megszállottan homofób az látens homokos?

Figyelt kérdés

Akinek provokáció a kérdés, nem kell rá válaszolni, előbb olvassátok el legyetek szívesek alábbi soraimat:


A megszállottan homofóbok alatt azokat értem, akik a szabadnapjukon képesek a melegfelvonulás résztvevőit minden évben tojással, paradicsommal megdobálni és búzizni, ahelyett hogy a párjukkal, családjukkal lennének és a saját nyomorult életükkel foglalkoznának. Ezzel pont azt bizonyítják, hogy nem tudnak leakadni erről a témáról és többet foglalkoznak ezzel mint az LMBT emberek.

Láthatóan ilyen futóbolond elmebetegek mint Budaházy Edda is szerepelni akar. [link]


Egyszerűen képtelen vagyok ezeket a mániákus homofóbokat megérteni. Egy dolog hogy meleg vagyok, de sok heteró ismerősömnek, akinek rendben van a magánélete eszébe sem jut ilyesmire fecsérelnie az idejét. Aki elítéli az csak elmondja a véleményét, de nem kántálja állandóan hogy "mocskos búzik".


Aki állandóan ezzel foglalkozik annak biztos szexuális gondjai vannak.


2018. júl. 7. 12:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%
#22 menj kösd fel magad thx
2018. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
25%

Ha már az érettséginél meg szövegértésnél tartunk, az alábbi mondatod


"Egészséges ember nem gyűlölködik és mások magánéletével van elfoglalva."


a magyar nyelvben bizony azt jelenti, hogy az egészséges emberek szerinted érdeklődnek mások magánélete iránt, úgyhogy akkor viseld ezt el. (Amúgy sokkal kevesebbeket érdekelne, ha nem parádéznátok vele.) Ha ez magánélet, miért szerveztek róla felvonulást? Én nem szervezek felvonulást a magánéletemről.

2018. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
2%
#5 Állatvédelem nem a náciktől ered rosz példa, liberálisabb emberek terjesztik szóvak bukta
2018. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
11%
Nácik szokták làncra verni a kutyát
2018. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
3%
Errol ennyit hehe
2018. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyébként egy baromi érdekes téma, de három oldalnyi válaszból csak kettő darab van, ami hasznos is. Szeretem ezt az oldalt...



És igen, ezzel a kommenttel megnövekedett a haszontalan válaszok száma. 😕

2018. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
83%
Sosem vezet jóra ez a téma libsik nácik zsidók bu*ik harca sajnos még sokáig tartani fog mivel ideológia függő mindenki
2018. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Whitewolf19 ***** válasza:
6%
Kutya sem foglalkozna ezzel ha nem vinnétek ezt utcára már szinte az ember arcába nyomva.. Nem érdekel ki mit csinál a négy fal között de azt nem mondja már nekem senki hogy a Pride jellegű rendezvény nem provokatív.. "nemzeti érzelmű f....... " - meg egyéb hasonló megnyilvánulás vagy jelképpel.. Egyébként szerintem a Sziget meg a többi drogtanya vagy fertő fesztiválnak sem szavaznék létjogosultságot ebben a formában.. de azok miatt legalább nem zárnak le város részeket.
2018. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

"Kutya sem foglalkozna ezzel ha nem vinnétek ezt utcára már szinte az ember arcába nyomva.. Nem érdekel ki mit csinál a négy fal között de azt nem mondja már nekem senki hogy a Pride jellegű rendezvény nem provokatív.. "nemzeti érzelmű f....... " - meg egyéb hasonló megnyilvánulás vagy jelképpel.. Egyébként szerintem a Sziget meg a többi drogtanya vagy fertő fesztiválnak sem szavaznék létjogosultságot ebben a formában.. de azok miatt legalább nem zárnak le város részeket"


Ez a legszánalmasabb kifogás, amit ti homofóbok előszeretettel hangoztattok. Dehogynem érdekel titeket mások magánélete, amint gyanítjátok valakiről hogy búzi, már megy a cseszegetés. És mi mit mondjunk? Az arcomba nyomja a kormány ezt a hányadék propagandát, ami valóban káros. Drogtanyához és fertőhöz ezt hasonlítani is csak a magadfajta korlátolt prolik képesek.

2018. júl. 7. 15:35
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
#30 tényleg buta vagy húzd le magad inkább a wcn
2018. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!