Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek az RTL-es,...

Észrevettétek az RTL-es, TV2-s Jobbikos (látens) ellenkampányt?

Figyelt kérdés
Én abszolút nem vagyok Jobbikos, de ez még nekem is feltűnt.
2010. márc. 25. 19:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Mire gondolsz pontosan?
2010. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%
Hát akinek ez nem tűnik fel az vakk, az RTL és a TV2 az mszp csatornái. Igaza van Vona Gábornak, milyen alapon kap ez a két szennycsatorna állami támogatást? a magyar emberek adójából? Megkérdeztek minket? lófa*zt ahogy Gyurcsány mondaná.
2010. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%

Te mit csinálnál ha valaki meg akarna szűntetni?

védekeznél nem?

2010. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Én már rég észrevettem. Politikailag független kereskedelmi csatornák kellenek ide, normális műsorokkal, nem mónika show, joshi bharat, meg több órás teleshoppal.

Aki meg manapság a híradóból tájékozódik az hülye, és pont.

2010. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy minden napra jut 1-2 negatív jobbikos hír, ami nem feltétlenül-kifejezetten ellenük irányul, csak 1-2 "apróság". Ma pl. Morvai parkolása, stb...

De lehet, hogy rosszul "érzékelem" a dolgot, pici gyerek mellett fél füllel hallgatok híradót.

2010. márc. 25. 19:16
 6/28 anonim ***** válasza:
40%

1. A kérdező igenis jobbikos.


2. A Jobbik hangoztatott célkitűzése ezt a két csatornát megszüntetni. Ezek után logikus elvárás, hogy ők "pártatlanak" legyenek a jobbikkal szemben?

2010. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%
Bazzeg ha az én székházamat akarják lerombolni akkor én is kampányolnék ellene te nem?
2010. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja, hülyének pedig nem tartom magam, mert híradót nézek :DDDDDD
2010. márc. 25. 19:17
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

ma 19:16


Elvakult jobbikos vagy.


Morvai parkolási ügyéről csak egy elvakult, fanatikus jobbikosnak jut az eszébe az, hogy "ez a szemét tévé ezt is bemondta". Aki nem tagja még a Jobbik-szektának, az pedig röhög azon, hogy ez a párt volt az, amelyik kampányolt a "politikusbűnözés" ellen a mentelmi jog megszüntetéséért.


A sok buta jobbikost Morvai, Vona stb. a saját gazdagodása érdekében vak eszközként használja. Ti meg, szegény buta proli jobbiknyikok, ünneplitek őket :))))

2010. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ma is TV2-n 2 antijobbikos hír volt, egy gárdista gyilkos akit elítéltek meg a pénisznagyobbítós. De nem értem ennek a két embernek mi köze a jobbikhoz mint párthoz? az a baj sokan ezt úgy értelmezik hogy jajj biztos az egész párt benne van a mutyiban. Azt különösképp sose említi meg az rtl/tv2 hogy évente több ezermilliárd forint látja kárát a korrupciónak, amiben főleg a fidesz és mszp van benne. Sőt szerintem csak ők... A többi csak kis piti ügy.
2010. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!