Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek, hogy ha valaki...

Észrevettétek, hogy ha valaki azt mondja, hogy nem akar se az MSZP-re se a Fideszre szavazni, akkor azonnal lebüdös jobbikosozzák meg leugatják a magukat "értelmesnek" mondó emberek?

Figyelt kérdés

Én Jobbikra fogok szavazni, de ha egy másik párt jutna hatalomra ami nem parlamentben ülő, akkor már jobban érezném magamat. Tudjuk, hogy mit várhatunk a Fidesztől meg az MSZP-től, de a többi párttól nem tudjuk, meg kéne nekik adni az esélyt.


Mellesleg mindig azok szólnak be, hogy a jobbikos hozzászólók agresszívek, akik előbb támadtak. (furcsa mód én nem kommunistázok, nem zsidózom, nem gúnyolódom és még sokan mások sem)


2009. dec. 22. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
... és ilyen stílusban feltett kérdéssel "értelmesnek" mondod magad? Nem, nem vettem észre. Nekem azt tűnt fel, hogy a szélsőjobbot támogatók (igen, a jobbikosok) habzó szájjal ugranak, amint az övéktől eltérő véleményt hallanak.
2009. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

valóban igazságot nyer, hogy ha beírom a kérdésbe, hogy "jobbik" akkor nekiállnak itt fröcsögni:)


nálad tuti értelmesebb vagyok, hisz te vagy az aki nem a kérdésre ír hanem elkezdi itt a balhét. Bebizonyíthattad volna, hogy te nem fogsz nekiállni támadni azért mert szó van itt a jobbikról is de láthatóan ez nem sikerült hisz kapásból hülyének tituláltál:) gratula;)

2009. dec. 22. 11:36
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Mondok a kérdésedre egy hasonlatot. Sejthető, hogy mi fog történni, ha tömegesen beleugrunk a jeges Dunába. De nem tudhatjuk biztosra, csak azt, hogy mi történik ha nem ugrunk bele. Akkor most mégis ugorjunk bele, hogy adjuk meg az esélyt neki hogy kiderüljön hogy mi történik?


Remélem vagy olyan intelligens hogy látod a hasonlatot..

2009. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
mert szerinted az összes párt ami nem MSZP Fidesz SZDSZ JOBBIK az mind jeges duna? kérlek sorold fel az összeset és írd le, hogy miért rosszabbak a fent említett pártoknál.
2009. dec. 22. 11:55
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes, én elolvastam az első válaszoló hozzászólását, a kérdésedre egyértelműen válaszolt és nem is hülyézett le. (Egyébként teljesen egyetértek vele.) Kedves kérdező, én benned érzek hatalmas indulatot és "fröcsögést".
2009. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

A kérdésed konkrétan a Jobbikról szól, ezért a többi irreleváns.


A Jobbik pedig azért jeges Duna (bár nem én írtam ezt, de nagyon tetszik, jó hasonlat), mert az elképzeléseik szlogenekként jól hangzanak, de a számok könyörtelen világában összeomlanak. Jól tudja ezt maga Vona is, ezért sem áll ki vitázni Bokrossal, mert tökéletesen tisztában van vele, hogy a programjuk megvalósíthatatlan képtelenség, és egy Bokrossal folytatott vitában ez olyan látványosan kiderülne, hogy ott örökre eláshatná magát az egész Jobbik.

2009. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

a kérdésemben említem a jobbikot nem róla szól konkrétan. idáig csak a 2. válaszoló válaszolt valamennyire a kérdésre.



"... és ilyen stílusban feltett kérdéssel "értelmesnek" mondod magad?"

ez szerinted mi ha nem lehülyézés?:)

2009. dec. 22. 12:07
 8/21 A kérdező kommentje:

drága utolsó, ha meglátsz egy kérdésben egy szót, hogy "jobbik", akkor már mást észre sem veszel ugye?


a kérdés nem a jobbikról szól, hogy mi a bajotok velük, hanem arról, hogy mi a bajotok a többi párttal.


szánalmasak vagytok ahogy folyamatosan mellébeszéltek, tökéletes politikusok lennétek.

2009. dec. 22. 12:08
 9/21 A kérdező kommentje:
OFF: kicsit utánanéztem, a Bokros-Vona féle vitával kapcs. nekem az jött le a válaszleveléből, hogy nem utasítja el a vitát hanem későbbre helyezné amikor kialakul már egy kép a választásokkal kapcs. OFF vége.
2009. dec. 22. 12:12
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyszer kétszer tényleg előfordul, de talán el kéne gondolkozni, hogy mi lehet ennek az oka.
2009. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!