Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek az RTL-es,...

Észrevettétek az RTL-es, TV2-s Jobbikos (látens) ellenkampányt?

Figyelt kérdés
Én abszolút nem vagyok Jobbikos, de ez még nekem is feltűnt.
2010. márc. 25. 19:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%

ma 19:31


Nem életszerű a szöveged.


A hazudozás egy összetett szakma, az amatőrt nagyon gyorsan ki lehet szúrni.

2010. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%
A jobbik meg akkarja szüntetni ezt a két adót ezután természetes hogy visszatámadnak. A helyükben te is eszt tennéd.
2010. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%

"A jobbik meg akkarja szüntetni ezt a két adót ezután természetes hogy visszatámadnak. A helyükben te is eszt tennéd."


Nem, a helyükben én elgondolkodnék a kapott komoly kritikán és változtatnék az álláspontomon ...

mármint ha egy szabad média lennék, és nem pártmédia.


De mivel pártmédia vagyok, mint a BKV által pénzelt Pártkelte is, így csak támadni tudok, ha igazam van, meg ha piszkosul nem, akkor is.


Undorító amit művelnek!

2010. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
85%
Az RTL és a TV2 a kezdetek óta csak negatív hírt hoz le a Jobbikról...
2010. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Ezek után logikus elvárás, hogy ők "pártatlanak" legyenek a jobbikkal szemben?"


A Jobbik bármit mondhatna, akármit, ennek a két csatornának akkor is függetlennek kell lennie!


Ezt nem hiszem el, hogy ilyeneket írtok, komolyan elfogadjátok egy demokráciában, hogy egy bárhol ingyen fogható kertévé, amit a legtöbben néznek, tehát rengeteg embert tud befolyásolni, bármely párt ellen finoman manipulatív, de végül is ellenpropagandát folytasson a választások előtt?


Az nem zavar senkit, hogy ugyanezt csinálta Fidesszel is 2006 előtt? Gondolkodjatok már, azért annyira nem kell gyűlölni egy pártot, hogy teljesen elveszítsétek a kapcsolatot az objektív valóssággal. Amúgy sem éli senki a saját kis világát túl közel hozzá, de egyesek kezdenek legalább olyan messze kerülni tőle, mint a legelvakultabb, fanatikus jobbikosok.


Az RTL és a TV2 szerződését már rég fel lehetett volna bontani azok után, amit itt az elmúlt években "kereskedelmi televíziózás" címén elkövettek ellenünk (persze leginkább a tudtunk nélkül, de ez a lényeg!), csak a politikai akarat nincs meg hozzá "valamiért".

2010. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit gondoltok, de szerintem az Origo is Mszp-s.

Ott is lejáratják a Jobbikot.

2010. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mi a véleményetek arról, hogy a TV2-n egyenesen a képünkbe hazudták, hogy a Jobbik meg akarja szüntetni a szólásszabadságot?:) Érdekes elszólás ez:) Gondoljatok bele, ha annyira független ez a kettő tévé, akkor milyen szólásszabadságról beszélnek?


Úgy értem a "szólásnak" csak akkor kell "szabadság", ha valami nem független, politikailag nem korrekt álláspontot szeretnél képviselni.


Ezenkívül, ha annyira antidemokratikus párt a Jobbik és valóban zavarja a szólás szabadsága (abszurd), vagyis mondjuk az, hogy állandóan őket szidják egyes médiumok, akkor, hogy-hogy pont az ország két "legfüggetlenebb" csatornája csípi a szemét, mondjuk az ATV helyett? Vagy akár a HírTV helyett.


Ugyanis ezen a két csatin nyíltan vállalják politikai nézeteiket és ennek megfelelően nyíltan szurkálják a Jobbikot, ahol csak érik, legalábbis az ATV. Akkor miért nem ezeket akarja "lerombolni" a Jobbik?

2010. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hogy miért veszélyes a demokráciára az RTLKlub meg a TelaviV2?

A hírekben mindenki bízik, merthogy már nem pártdiktatúra van állítólag ahol felülről jönnek a hírek és a cenzori letiltások (mi tudjuk, hogy de).

Főleg vidéken bíznak (és a nyugdíjasok ... pedig éppen nekik kellene ezt jobban tudni és nem bízni), ahol ritkább az internet, és lényegében csak ez a két csatorna adja a híreket.

És most jön a poén: ezek a csatornák hírnek beállítva hozzák le a MSZP-SZDSZ-FIDESZ Jobbik ellenes propagandáját.

Így aztán hisz benne a jónép.

Ha nem így lenne, akkor ahogy Vona mondta: az ország 2/3-a Jobbikos, csak még nem tud róla

Mennyire, de mennyire igaz is ez!

2010. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!