Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek az RTL-es,...

Észrevettétek az RTL-es, TV2-s Jobbikos (látens) ellenkampányt?

Figyelt kérdés
Én abszolút nem vagyok Jobbikos, de ez még nekem is feltűnt.
2010. márc. 25. 19:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
igen észrevettem
2010. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
40%

ma 19:17


Aki tévéhíradókból tájékozódik, az túl okos ember nem lehet. A tévé az kb. a Blikk/Bors/Kurucinfó színvonala.

2010. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

éS Mint írtam, nem vagyok jobbikos, de ezt miért is kellen bizonygatnom?!

sak próbálom objektíven figyelni a dolgokat - már amikor sikerül, nem kötekedni akarok.

Ja, és balos sem vagyok. Olyannyira nem, hogy szavazni sem megyek, mert nem tudnék kire szavazni...

2010. márc. 25. 19:20
 14/28 anonim ***** válasza:
61%

Kámbekk Sztong Antoánett, ahelyett, hogy a Retekklubbon a Jobbikot próbálja égetni, inkább a Brai írást brej-nek ejtse, és ne bráj-nak, mert a bráj az f@szt jelent más nyelven!


No

2010. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
nemtom hogy vagytok vele de az uccsó válaszból alig értettem valamit XD leírnád magyarul?
2010. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Az rtlklub és a tv2 mindig is nemzetellenes volt, csúfot űztek a hazafiakból a hazafias gondolkodásból, ezzel ellentétben a liberális gondolkozást istenítik. A deviánsokat népszerűsítik éjjel nappal. Pl vegyük fekete pákót, nem az a baj, hogy néger, persze nem magyar az tény, de nem tud beszélni, buta és hülye is, makog mint egy majom stb, hogy lehet egy ilyen sztár? Győzikével ugyanez a helyzet aztán ott van a nóbeldijás hidrobbantóagyú kelemen anna , anettka kiszel tunde s a többi idióta, ezek a celebek? ez magyarország? tiszta szégyen becsület szavamra! Nekem hányingerem van ha néha bekapcsolom a tévét s ilyeneket látok. ez a két adó gusztustalan, a jó filmeket meg éjjelre teszik, fél órás reklámokkal, mindig elalszok ahányszor meg aakrok nezni egy jobb filmet. Lehetne ez a két adó normális is, csak fanatikus baloldaliak, a híreik is ezt tükrözik, csak a bal oldal számít és a baloldali értékek, a többi az már nácizmus.Az emberek az igazságra kíváncsiak, nem annak az elferdítésére.Mikor Szögi Lajost megölték a cigányok az Rtlklub olyan képet mutatott a gyilkosokról ahol a bőrük ki volt fehérítve valamilyen programmal, Cozma meggyilkolása után azt mondták, hogy semmit se lehet tudni az elkövetőkről, miközben az egész ország tudta, hogy cigányok voltak. Ez egyenlő a cigánybűnözés támogatásával. Ez kell magyarországnak?
2010. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%

Teljes mértékben egyet értek az előző válasszal. A retekklub és telaviv2 sose volt független csatorna, mindig oda hajlik ahol több a pénz. Undorító, mily módon próbálja a magyar emberekben eltompítani a nemzeti öntudatot, ferdített híreket leközölni, lejáratókampányt kezdeni!


politikailag független kereskedelmi tv-ket a népnek!

2010. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

ma 19:19


Felidegesítettél. Koncentrációs táborban megölt felmenőim miatt soha a büdös életben nem fogok jobb - pláne nem radikális jobb oldalra szavazni. De balra sem, mert miattuk meg hónapról - hónapra élünk, sőt...

Attól még valaki eljuthat talán az objektivitásig, nem???

Mindegy is, köszönöm a normális válaszokat, nem keveredek többet ebbe a topic-ba.

2010. márc. 25. 19:31
 19/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát már én is unom ezt a Jobbikos lejáratást.

Jönnek azzal, hogy egy Jobbikos ittas volt, nah és!? Mikor mondják be a TVben, hogy az komcsik a 8 évet ELB*SZTÁK, nem kicsit, nagyon ELB*SZTÁK!

2010. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:26 :D igen


Naszóval, Erős Antónia, aki most tért vissza, két olyan hírt prezentált, ami a Jobbikot szapulja.


De a vak írást meg bráj-nak mondta, ami f@szt jelent. Helyesen brej-nek kell ejteni.

2010. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!