Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki megszállottan homofób az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megszállottan homofób az látens homokos?

Figyelt kérdés

Akinek provokáció a kérdés, nem kell rá válaszolni, előbb olvassátok el legyetek szívesek alábbi soraimat:


A megszállottan homofóbok alatt azokat értem, akik a szabadnapjukon képesek a melegfelvonulás résztvevőit minden évben tojással, paradicsommal megdobálni és búzizni, ahelyett hogy a párjukkal, családjukkal lennének és a saját nyomorult életükkel foglalkoznának. Ezzel pont azt bizonyítják, hogy nem tudnak leakadni erről a témáról és többet foglalkoznak ezzel mint az LMBT emberek.

Láthatóan ilyen futóbolond elmebetegek mint Budaházy Edda is szerepelni akar. [link]


Egyszerűen képtelen vagyok ezeket a mániákus homofóbokat megérteni. Egy dolog hogy meleg vagyok, de sok heteró ismerősömnek, akinek rendben van a magánélete eszébe sem jut ilyesmire fecsérelnie az idejét. Aki elítéli az csak elmondja a véleményét, de nem kántálja állandóan hogy "mocskos búzik".


Aki állandóan ezzel foglalkozik annak biztos szexuális gondjai vannak.


2018. júl. 7. 12:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%
Nem feltétlenül. Meg hogy mondjam: Én ellenzem a Pride-ot... Szóval valaki szemében én is homofób vagyok. Tehát ez is relatív
2018. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Állítom, hogy látens meleg vagy iszonyat frusztrált ember az olyan, nem csak szexuálisan is.
2018. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Én is így gondolom. Sajnálatosan kiüresedett, kielégületlen és frusztrált élete lehet annak, akit ez foglalkoztat.
2018. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

" Nem feltétlenül. Meg hogy mondjam: Én ellenzem a Pride-ot... Szóval valaki szemében én is homofób vagyok. Tehát ez is relatív"


1-es, itt nem a hozzád hasonló emberekről beszéltem, hanem a megszállottan, elmbeteg módon homofób idiótákról. Olvasd el légyszi, amit leírtam, ott egyértelműen le van írva minden.

2018. júl. 7. 12:21
 5/33 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem. Vagy akkor minden állatvédő valójában állatokat akar kínozni?
2018. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
8%
Nem, az egészséges ember.
2018. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

" Egyáltalán nem. Vagy akkor minden állatvédő valójában állatokat akar kínozni?"


Olvasd el amit írtam, mert láthatóan szövegértés nem megy

2018. júl. 7. 12:22
 8/33 anonim válasza:
15%

Nem.

Soha nem tudhatod, hogy a háttérben milyen mozgatórugó van, ahogyan nem tuhatod, hogy valójában mennyire forognak körülötte a gondolatai. Az, hogy te kialakítasz róla valami képet azon kevés és esetleg téves információ alapján amivel rendelkezel, az egy dolog és az, hogy az illető valójában milyen, mit csinál, gondol és mekkora részben foglalkozik ezzel, az egy másik.

Tökéletes példa erre, hogy mennyire elfgultan és rosszindulatúan írsz Budaházy Eddáról, holott gondolom pár hónapja még azt sem tudtad kicsoda és hogy mit gondol, mond azt is csak néhány megnyilvánulásából vontad le.

Amúgy én sem ismeret az illetőt, tehán én éppen úgy tévedhetek vele kapcsolatban.

A lényeg, te látsz néhány megnyilvánulást valakitől, de ettől még lehetséges, hogy a maga életében máskor nem igazán foglalkozik a témával, hogy netán csak éppen most érzi fontosnak a témát ebben a pillanatban, mert most van valami, ami miatt most került előtérbe, vagy éppen gyakori, hogy az illető egy felapott témával akar a figyelem középpontjába kerülni, de különben le se sz@rja az egészet.

2018. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"Tökéletes példa erre, hogy mennyire elfgultan és rosszindulatúan írsz Budaházy Eddáról, holott gondolom pár hónapja még azt sem tudtad kicsoda és hogy mit gondol, mond azt is csak néhány megnyilvánulásából vontad le."


Elég megnéznem azt a videót és köszi, de nem tekintem épeszűnek. Az elfogultságról meg pont ti beszéltek. Nevetségesek vagytok.

2018. júl. 7. 12:27
 10/33 A kérdező kommentje:

"Nem, az egészséges ember."


Egészséges ember nem gyűlölködik és mások magánéletével van elfoglalva.

2018. júl. 7. 12:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!