Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek megéri várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várni az igazira?

Figyelt kérdés
Most lettem tizenhét és még soha sem volt senkim. Volt két viszonzatlan szerelmem ,de az még az esélyes viszony közelébe sem került. Az utóbbi egy elég durva megaláztatással is végződött. És kezdek félni ,hogy elpazarlom a fiatalságom. Tényleg megéri várni az újbóli szerelemre ,vagy használjam ki ,hogy még fiatal vagyok és éljem az életem? Az alkalmi kalandoknak legalább nem lehetne olyan csúnya vége ,mint a legutóbbinak.

2016. júl. 31. 22:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egy haverommal voltam először, berúgva, mégsem lettem pszichopata, sem érzelmi analfabéta.
2016. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%
Magadnak persze hogy nem veszed észre, csak nagyon extrém esetben. Bár azért furcsállom hogy mért kellet alkohol ahhoz hogy megtedd. Az alkohol blokkolja a fájdalom, és félelemért felelős részeket. Mért féltél megtenni, mi volt az ok ami miatt megetted akkor.
2016. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy buli után volt, egyszerűen csak kedvet kaptunk hozzá. :D De amúgy nem vagyok én oda a férfival való szexért, ritkán is történik meg, csak mondom hogy tök mindegy hanyadjára csinálod, lehet jó is, rossz is.
2016. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!