Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri várni az igazira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni az igazira?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt barátnőm, mert az igazira vártam.

Pedig sok lány tetszik, csak úgy érzem egyik sem az igazi.

És néha úgy gondolom(elég sokszor), hogy nem kell nekem még barátnő, mert nem tudom mit is kellene csinálnom egy igazi kapcsolatban és úgy érzem még nem vagyok egy igazi barátnőre felkészülve.

15/F


2010. okt. 20. 19:29
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:
100%

hát 15évesen én sem voltam kész ilyesmire.. mindig is első volt a haver meg a csavargás.

azt hiszem most már TALÁN készen állok.

22/f


várjál még.. ráérsz. alig éltél még mit akarsz párkapcsolatot? nem olyan jó az:D

2010. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

15 évesen az igazira... ???

nem ráérsz még ezzel foglalkozni? mondjuk 10 év múlva?

szted amikor két ember "járni kezd" mondjuk 14 évesen akkor szted azt gondolják, h ők megtalálták az igazit és örök életre együtt maradnak? .. -.-

inkább csajozzál kisfiam!

2010. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves 2.!

Sosem értettem azokat az embereket, akik úgy vágnak bele egy kapcsolatba, hogy arról tudják, úgysem tart örökké. Miért vagy egy olyannal, akiről meg vagy győződve, hogy nem az igazi? Annyira nem értem... talán mert lány vagyok? Vagy csak szimplán normális erkölcsi és érzelmi értékrenddel rendelkezem?

21/L

2010. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. nem értek eggyet veled...ilyenkor általában olyan kapcsolatot akarnak ami hosszú ideig tart és nem akarják hogy vége legyen, csak úgy alakul, és megéri az igazira várni! énis arra várok és sztem megtaláltam érzem, de nemtom mit csináljak XD

14/f

2010. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Sosem értettem azokat az embereket..."


Tökéletesen egyetértek Veled!

2010. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

xD

ecséém én eddig (18 vagyok) soha nem jártam olyannal akiről azt hittem volna h ő az igazi.. ezek a kapcsolatok mindkét fél részéről tapasztalat gyűjtés és jó időtöltés volt :)

mindketten tudtuk h úgyis vége lesz egyszer

am meg nem azért kezd el járni az ember vkivel h utána elvegye v hozzámenjen...

( az ismerőseim közül mindenkinek ez a véleménye xd )

2010. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
roppant intellektuális társaság lehettek :)
2010. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem társaság bakk, hanem mindenki akit ismerek.. xd

mindegy, de ez nagyon lol, h 12 évesen akarjátok megtalálni az igazit, de azok mekkora rib@_ncok már akik 14 évesen d*gn@k ugye?.. xd

2010. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Megéri várni az igazira?"


Mivel az igazi nem létezik, ezért az igazira várás általában pótcselekvés vagy ürügy szokott lenni valami másra.


Egyébként 15 évesen elég korai a kérdés.


"És néha úgy gondolom(elég sokszor), hogy nem kell nekem még barátnő"


És jól gondolod, 15 éves korban csak azoknak a fő témája a lányok, akiknek elég szegényes életük van. Értelmes 15 éves fiú még bőven a hobbyjainak él, legyen az számítógép-programozás, zenélés, olvasás vagy sport.


(Később sem szabad a nőket minden más fölé helyezni és isteníteni, ugyanolyan emberek ők is, mint te.)

2010. okt. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én is 15 vagyok és megtaláltam az igazit. amióta megszülettem azóta ismerem, idén nyáron jöttünk össze. több csóknál is elsírtam magam a csodálattól (hihetetlen érzés). a srác is nagyon szeret engem. ő 17. feleségül venne és a gyerekeit is tőlem akarja. szerintem amúgy mindegy h mikor találod meg az igazit, ha későn, ha korán, akkor is az aki... de ne pazarold az időket olyanokra akikbe nem vagy szerelmes kicsit sem. persze azért jár egy esély mindenkinek.
2010. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!