Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri várni az igazira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni az igazira?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt barátnőm, mert az igazira vártam.

Pedig sok lány tetszik, csak úgy érzem egyik sem az igazi.

És néha úgy gondolom(elég sokszor), hogy nem kell nekem még barátnő, mert nem tudom mit is kellene csinálnom egy igazi kapcsolatban és úgy érzem még nem vagyok egy igazi barátnőre felkészülve.

15/F


2010. okt. 20. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

jaaaaajjjj de sokan mondják ezt utolsó..

az életben csalódások is érik az embert..(persze persze lehet h ti együtt maradtok az idők végezetéig..)

de az első szerelem 99%-ban nem az igazi.. sőt van akinél a második se, a harmadik se az.. és lehet több embert is szeretni szerelemmel egy életben szal nem kell okoskodni ^^

2010. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
nem ő volt az első pasim. de a kapcsolat komolyságát nagyon sokan látják így. a szüleim pl elengednek hozzá angliába tök egyedül. és szerintem van ilyen korán igazi, csak nagyon ritka
2010. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!