Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted megéri várni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted megéri várni az IGAZIRA?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, sosem volt pasim, ebből következik, hogy még csókig sem jutottam senkivel, pláne tovább. Lehetett volna 2 tök átlagos barátom, az első alkalomnál totál szerelmesnek hittem magam egy másik srácba, persze évek multán rájöttem ez bizony nem szerelem volt a részemről. Ha azzal a másik sráccal, akivel akkor össze akartak hozni, összejöttem volna, valószínű szakításra került volna a sor, mivel nem tetszett, ő sem nyomult túlságosan, és nagyon különbözőek voltunk. Ha ő nem is, én idővel biztos szakítottam volna.

Nemrég udvarolt nekem egy pasi, ő idősebb volt 4 évvel, az első srác fiatalabb volt nálam 1 évvel. A második pasi, aki udvarolgatott nem tetszett, és mivel felszínesen ismertem, tudtam a számomra túlzott kelekótyaságát nem bírnám elviselni, így ha össze is jöttünk volna, és ő nem szakít, én biztos szakítottam volna vele. Ráadásul akkor is tetszett egy másik srác, akinek én nem, bár ha ő nincs sem jöttem volna össze a pasassal.

Na szóval, lehetett volna 2 kapcsolatom, valószínű a csókon már rég túl lennék, de véleményem szerint már a szexen is. Ugyan ott lennék, ahol most, EGYEDÜL, csak elmondhatnám, hogy volt két pasim, és nem lennék társadalmilag "lenézve". Hiszen mindenkiben felmerül a kérdés, akinek már volt párkapcsolata, és azért ennyi idősen már szinte mindenkinek volt, hogy valami baj van velem, amiért még sosem volt senkim, holott én csak az IGAZIRA vártam/várok. Már nem keresem görcsösen, nem is igazán hiszem, hogy lesz valaha valakim, mivel egyre inkább úgy érzem, ha eddig vártam, és már nem várok, csak összejövök valakivel, akkor mire vártam?! Fontos a külső, mert kell a vonzalom, egyfajta "gusztus" a másik felé, és akkor még ott van a belső természete stb. Szóval összegezve szerintem a társadalomnak való megfelelés miatt nem éri meg várni, magunk miatt igen. Szerinted?


2011. aug. 21. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, magad miatt. Várj, megéri.


F

2011. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Mér akarsz te egyáltalán másoknak megfelelni?

Én is vártam az igazit és megjött.

Szerintem várd meg Te is, mert megéri.

2011. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyanra érdemes várni, akivel megértitek egymást, jól kijöttök, tudtok együttműködni, jól érzitek magatokat együtt, egymás barátai is tudtok lenni és mindezek mellett még egymásba is tudtok szeretni. Ha ilyen emberrel hoz össze a sors, belőle lehet igazi. Van, hogy nem is egy ilyennel hoz össze a sors, csak fel kell ismerni az ilyet.
2011. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha nincs ló jó a szamár is?
2011. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetro ***** válasza:
39%
szerintem azért hülyeség ez, mert mire eljön az igazi, te még mindig egy 15éves szintjén leszel érzelmileg. és nem azért mert ne lennél legalább olyan jó, mint bárki más, egyszerűen nem mégy végig azon az érzelmi, kapcsolati, szexuális folyamaton, ami kell ahhoz, hogy normális tudj kezelni egy párkapcsolatot. persze lehet te leszel a kivétel, akinek elsőre is minden tökéletesen megy. így legyen.
2011. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem jó a "szamár" ezért is nem jöttem össze velük!
2011. aug. 21. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön el, az egy szomorú dolog, de hidd el hogy majdnem az összes emberrel ez a helyzet, csak sokan a család miatt jönnek össze valakivel, és sokan úgy vannak vele hogy még szerelem nélkül is sokkal jobb össze jönni valakivel annál, mint ha egyedül lennének, viszont ha akárki megismerné hogy milyen érzés lehet az igazival lenni, onnantól kezdve egy szerelem nélküli kapcsolatban, egy megmagyarázhatatlanul nagy ürességet érezne, még akkor is ha amúgy teljesen jól kijönne a másik féllel.
2011. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Bölcsész vagy?
2011. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem éri meg várni térdelj le elém;)
2011. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!