Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri várni az igazira?

Megéri várni az igazira?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, szűz. Már igazán érdekel a "téma" de nem tudom, hogy várjak-e az igazira.-Komoly kapcsolatra értem! Végülis szeretnék, de nem érzem létszükségletnek. -Vagy egy nekem tetsző csajszival, akit nagyon nem is ismerek de kívánom, vele történjen meg?
2008. nov. 2. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17 vagyok és szűz... és fiú.. ha csak a szex érdekel akkor felejtsd el magad!


Az első legyen igazi, és olyannal akit ha nem is szeretsz, de legalább kedvelsz! ismeretlennel ne nagyon!


Ha nem érzed lét szükségletednek, akkor mindenképp olyannal fogod elveszteni, akivel járni fogsz :) Komoly kapcsolatnak indul elvileg ilyenkor már minden, szóval ha találsz egy lányt, és ő is akarja akkor ne habozz.

2008. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem fiúknak nem határozza meg a jövőbeli szexuális életüket az első.17 évesen már érett vagy rá testileg és lelkileg is.Azért /Ez csak egy tanács:/ne egy utcasarki k*rvával veszítsd el,de egy csajszi aki tetszik,és ő is akarja,miért is ne?

/Pici cutte/

2008. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az az igazi, akire rámondod, az emberek 99.99%-a nem marad meg az első előtt, ezért nem éri meg rá várni, mert akkor valószínű, úgysem az marad meg melletted.
2008. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Mindkettőtök segített! :)) Hááát...én sem egy k*rvával akarnám elveszteni! Szeretnék kapcsolatot, de nem tudom hogy felvagyok-e nőve hozzá^^ Néha elég hülyeségeket csinálok, mondok!:) De ez lehet pozitív is! Köszi nektek!!:)
2008. nov. 2. 20:12
 5/6 A kérdező kommentje:
:) Köszi neked is!:)
2008. nov. 2. 20:13
 6/6 anonim válasza:

Bar en jo parkapcsolatban elek!Szerintem az elso sex az mindig az igazival van akarki is az .sztem az ember mindig aztmondja utana "igen o az igazi o kell nekem"Aztan meg nagyot koppan.Ne legyen igazam!!

en is olyan kis naiv voltam,es akik voltak mindre azthittem hogy o az igazi!!Szerintem vagj bele ne vard az igazit,es akkor lehet jol sul el a dolog ha varod annal rosszabb:) de szerintem nincs is igazi :) Csak megszokas es szeretet :)

22 eves (25 hetes kismama)

2008. nov. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!